MLKS ZJEDNOCZENI PIOTRKÓW KUJAWSKI - strona nieoficjalna

• 2018-04-22 XXI kolejka - Kujawianka Strzelno
  • 2018-04-18 Kolejny remis
  • 2018-04-14 XXkolejka - Szubinianka Szubin
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • LTP Lubanie - Łokietek Brześć Kujawski (s) 1:1
  • Lubienianka Lubień Kujawski (b) - Ziemowit Osięciny (b) 7:0
  • Wisła Dobrzyń - Gopło Kruszwica (s) 1:0
  • GKS Baruchowo - Unia Gniewkowo (b) 0:1
  • Zdrój Ciechocinek - Start Radziejów 3:2
  • Kujawianka Strzelno - Noteć Łabiszyn 0:2
  • Szubinianka Szubin - Zjednoczeni Piotrków Kujawski 1:1
  • Piast Złotniki Kujawskie (s) - Włocłavia Włocławek 1:0

Zdrój CiechocinekZjednoczeni Piotrków Kujawski
Zdrój Ciechocinek   Zjednoczeni Piotrków Kujawski
2018-04-28, 16:00:00

Statystyki przedmeczowe »

Piast Złotniki Kujawskie (s) - LTP Lubanie
Włocłavia Włocławek - Szubinianka Szubin
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Kujawianka Strzelno
Noteć Łabiszyn - Zdrój Ciechocinek
Start Radziejów - GKS Baruchowo
Unia Gniewkowo (b) - Wisła Dobrzyń
Gopło Kruszwica (s) - Lubienianka Lubień Kujawski (b)
Ziemowit Osięciny (b) - Łokietek Brześć Kujawski (s)

Nasza strona

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. My jako strona nie ponosimy odpowiedzialności za treść opinii komentujących. Masz prawo komentować, wyrażać swoją opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią. Nie masz natomiast prawa używać wulgaryzmów oraz obrażać innych osób. Wszelkie wulgarne komentarze będą usuwane.

Herby

Autorem herbów jest : http://tecographicstudio.na17.pl/images/loga/tgs/tgs1.png

XXI kolejka - Kujawianka Strzelno

• autor: AdminMLKS, 2018-04-22 14:27

W spotkaniu dwudziestej pierwszej kolejki spotkań Zjednoczeni Piotrków Kujawski podejmować będą na własnym boisku Kujawiankę Strzelno. W jesiennym meczu Kujawianka wygrała na swoim stadionie 2:1, aktualnie z dorobkiem 30 punktów zajmuje 8 miejsce w tabeli. Zjednoczeni Piotrków Kujawski natomiast po dwóch remisach z rzędu i dorobkiem 14 punktów zajmują przedostatnią 15 lokatę. Myśląc o utrzymaniu trzeba zacząć punktować. Mecz odbędzie się w niedzielę 22 kwietnia o godzinie 16:00 na boisku miejskim w Piotrkowie Kujawskim przy ulicy Kaliskiej 61. Zapraszamy wszystkich na stadion!

Kolejny remis

• autor: AdminMLKS, 2018-04-18 21:59

W drugim meczu z rzędu Zjednoczeni Piotrków Kujawski zdobyli punkt remisując spotkanie, tym razem w Szubinie z Szubinianką mimo prowadzenia od 15 minuty spotkania za sprawą Łukasza Deręgowskiego (pierwsza bramka Zjednoczonych wiosną), nie udało się dowieźć jednobramkowej zaliczki do końca, bo gospodarze wyrównali w 73 minucie i mecz zakończy sie wynikiem 1:1 (0:1). Cieszy punkt z wyjazdu, ale apatyt rósł z każdą minutą spotkania na komplet punktów. Może o te uda sie powalczyć w najbliższym meczu na własnym boisku z Kujawianką Strzelno.

Skład: Lahuta - Kwieciński (Lichmański 38'), Sowiński Ł., Jaroński, Betliński M. (Kiciński 68') - Kozłowski P. (Sowiński M. 89'), Deręgowski, Kawczyński, Hełminiak, Baranowski - Gawroński

XXkolejka - Szubinianka Szubin

• autor: AdminMLKS, 2018-04-14 09:27

W dwudziestej kolejce spotkań Zjednoczonych Piotrków Kujawski czeka daleki wyjazd do Szubina by zmierzyć sie z miejscową Szubinianką. W spotkaniu obu drużyn jesienią lepsi okazali się Szubinianie 2:4. Mecz zaplanowano na sobotę 14 kwietnia o godzinie 11:00 na boisku w Szubinie.

Remis z Piastem

• autor: AdminMLKS, 2018-04-12 21:28

Dopiero w czwartym meczu rundy wiosennej Zjednoczeni Piotrków Kujawski zdobyli swój pierwszy punkt na wiosnę remisując na własnym boisku z Piastem Złotniki Kujawskie, 0:0, obie drużyny miały swoje okazje na zdobycie gola, ale bardzo dobrze spisywali się bramkarze obu zespołów.

Skład: Lahuta - Baranowski, Sowiński, Mańkowski, Betliński Przemysław (Betliński M. 63') - Kozłowski, Kawczyński, Betliński Patryk (Gawroński 30'), Hełminiak, Deręgowski - Rybicki (Małachowski 65')

Rezerwa: Lichmański, Jaroński

XIX kolejka - Piast Złotniki Kujawskie

• autor: AdminMLKS, 2018-04-07 20:48

W najbliższej kolejce Zjednoczeni Piotrków Kujawski podejmować będą na własnym boisku Piast Złotniki Kujawskie. Odmieniona drużyna ze Złotnik wiosną spisuje sie bardzo dobrze wygrywając po 2:0 ze Startem i Notecią. Będzie to bardzo ważne spotkanie dla dołu tabeli, typowy mecz o 6 punktów. Kto będzie lepszy? Zobacz sam w niedzielę 8 kwietnia o godzinie 16:00 na boisku w Piotrkowie Kujawskim. Zapraszamy.

LTP Lubanie 1:1 Łokietek Brześć Kujawski (s)
Lubienianka Lubień Kujawski (b) 7:0 Ziemowit Osięciny (b)
Wisła Dobrzyń 1:0 Gopło Kruszwica (s)
GKS Baruchowo 0:1 Unia Gniewkowo (b)
Zdrój Ciechocinek 3:2 Start Radziejów
Kujawianka Strzelno 0:2 Noteć Łabiszyn
Szubinianka Szubin 1:1 Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Piast Złotniki Kujawskie (s) 1:0 Włocłavia Włocławek

Szubinianka SzubinZjednoczeni Piotrków Kujawski
Szubinianka Szubin 1:1 Zjednoczeni Piotrków Kujawski
2018-04-14, 11:00:00
    relacja »

Koniec kariery Jurka Walczaka
Ładowanie...

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.