MLKS ZJEDNOCZENI PIOTRKÓW KUJAWSKI - strona nieoficjalna

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Unia Choceń - Tęcza Topólka
Sadownik Waganiec - Wzgórze Raciążek
MGKS Lubraniec - Zjednoczeni Piotrków Kujawski (s)
Start Stawki - Piast Bądkowo
Kujawy Kozy - Ziemowit Osięciny (s)

Nasza strona

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. My jako strona nie ponosimy odpowiedzialności za treść opinii komentujących. Masz prawo komentować, wyrażać swoją opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią. Nie masz natomiast prawa używać wulgaryzmów oraz obrażać innych osób. Wszelkie wulgarne komentarze będą usuwane.

Herby

Autorem herbów jest : http://tecographicstudio.na17.pl/images/loga/tgs/tgs1.png

Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze!!!

• autor: AdminMLKS, 2019-01-31 21:39

Zarząd klubu informuje, że dnia 15 lutego o godzinie 16:00 w "starym przedszkolu" w parku odbędzie się zebranie sprawozdawczo-wyborcze klubu MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski. Zapraszamy wszystkich zawodników, kibiców i sympatyków naszego klubu.

Jednocześnie informacja dla zawodników, ze pierwszy trening w okresie przygotowawczym odbędzie się 4 lutego o godzinie 18:30 na Hali w Piotrkowie Kujawskim.

ZAPROSZENIE NA TURNIEJ PIŁKI HALOWEJ 16 PLUS O PUCHAR

• autor: AdminMLKS, 2018-12-11 13:55

Termin zgłaszania drużyn: 12.12.2018r.

Data i miejsce rywalizacji drużyn: 15.12.2018 r. w Hali Widowiskowo – Sportowej w Piotrkowie Kujawskim

Uczestnictwo:

- w turnieju mogą brać udział mężczyźni i młodzież, która ukończyła 16 rok życia,

- zespoły muszą liczyć minimum 5 osób.

Zgłoszenie:

• lista zawodników,

• można dokonać telefonicznie pod numerem 691413109, mailowo: kamil-kawus@o2.pl

lub na orliku

Nagrody:

- puchary dla trzech pierwszych drużyn.

VIII kolejka - Start Stawki

• autor: AdminMLKS, 2018-10-07 12:46

W ostatnich dwóch meczach Zjednoczeni zanotowali remis 1:1 z Unia Choceń, bramkę strzelił Kwieciński Bartek, natomiast w ostatniej kolejce pokonaliśmy na wyjeździe Sadownik Waganiec 0:1, a bramkę na wagę 3 punktów zdobył Hełminiak Seweryn.
   Teraz pora na 8 przedostatnia kolejkę tej rundy, będzie to ostatni mecz na własnym boisku na którym podejmować będziemy Start Stawki. Mecz zaplanowano na niedziele 7 października o godzinie 16:00. Zapraszamy na ostatni mecz w tym roku!

VI kolejka - Unia Choceń

• autor: AdminMLKS, 2018-09-23 14:03

Zjednoczeni Piotrków Kujawski w 4 kolejce pokonali na własnym boisku Piast Bądkowo 4:0 a na listę strzelców wpisali się Kurtys Dawid kompletując hat-tricka, oraz Małachowski Krzysztof, następnie w 5 kolejce zremisowaliśmy ze Wzgórzem 1:1, natomiast wynik ten został zweryfikowany jako walkower 0:3 na korzyść Zjednoczonych z powodu braku młodzieżowca w zespole ze Wzgórza. Tym sposobem w 2 ostatnich meczach zdobyliśmy komplet 6 punktów.
    A już dzisiaj zagramy w 6 kolejce spotkań, a przeciwnikiem będzie Unia Choceń z dorobkiem 9 punktów po 5 spotkaniach. Mecz zaplanowano na niedzielę 23 września o godzinie 16:00 na boisku w Piotrkowie Kujawskim. Zapraszamy wszystkich na mecz!

IV koleja - Piast Bądkowo

• autor: AdminMLKS, 2018-09-08 15:10

Drugim remisem z rzędu zakończył się ostatni mecz ligowy Zjednoczonych, którzy zremisowali z Tęczą Topólka 1:1 (1:0), bramkę dla Piotrkowian zdobył bezpośrednio z rzutu rożnego Kwieciński Bartosz. Po 3 meczach z dorobkiem 2 punktów zajmujemy 7 miejsce w tabeli, a przed nami już kolejna 4 seria spotkań w której Zjednoczeni podejmować będą na własnym boisku Piast Bądkowo. Mecz odbędzie sie w sobotę 8 września o godzinie 17:00 na boisku w Piotrkowie Kujawskim. Zapraszamy na mecz!

Piast Bądkowo 2:1 Sadownik Waganiec
Ziemowit Osięciny (s) 2:1 MGKS Lubraniec
Tęcza Topólka 3:1 Kujawy Kozy
Wzgórze Raciążek 1:1 Unia Choceń
Zjednoczeni Piotrków Kujawski (s) 2:0 Start Stawki

Zjednoczeni Piotrków Kujawski (s)Start Stawki
Zjednoczeni Piotrków Kujawski (s) 2:0 Start Stawki
2018-10-07, 16:00:00

Koniec kariery Jurka Walczaka
Ładowanie...

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.