MLKS ZJEDNOCZENI PIOTRKÓW KUJAWSKI - strona nieoficjalna

Start Stawki - Orlęta Aleksandrów Kujawski II
Zjednoczeni Piotrków Kujawski (s) - Piast Bądkowo

Nasza strona

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. My jako strona nie ponosimy odpowiedzialności za treść opinii komentujących. Masz prawo komentować, wyrażać swoją opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią. Nie masz natomiast prawa używać wulgaryzmów oraz obrażać innych osób. Wszelkie wulgarne komentarze będą usuwane.

Herby

Autorem herbów jest : http://tecographicstudio.na17.pl/images/loga/tgs/tgs1.png

XI kolejka - Ziemowit Osieciny

• autor: AdminMLKS, 2019-04-05 23:21

W ostatniej kolejce w meczu derbowym gminy Piotrków Kujawski Zjednoczeni zremisowali 1:1 (0:0) z Kujawami Kozy, a bramkę na wagę punktu w ostatnich sekundach doliczonego czasu gry zdobył Sowiński Łukasz.
      W najbliższej kolejce czekają nas kolejne derby tym razem powiatu Radziejowskiego, a przeciwnikiem będzie Ziemowit Osięciny. Mecz odbędzie się jutro tj. 6 kwietnia o godzinie 12:50 w Piotrkowie na boisku przy ulicy Kaliskiej. Zapraszamy.

Rusza runda wiosenna

• autor: AdminMLKS, 2019-03-31 11:03

Wznawiamy rozgrywki A klasy włocławskiej w sezonie 2018/2019, pora na mecze rewanżowe czyli rozpoczynamy rundę wiosenną. W pierwszym meczu tego roku o punkty Zjednoczeni Piotrków Kujawski zagrają w meczu derbowym gminy Piotrków Kujawski, a przeciwnikiem będą Kujawy Kozy. Zjednoczeni będą chcieli zrehabilitować się za porażkę na jesień 2:3. Mecz odbędzie się w niedzielę 31 marca o godzinie 14:00 na boisku w Piotrkowie Kujawskim. Zapraszamy.

Budżet na rok 2019

• autor: AdminMLKS, 2019-02-28 20:25

Burmistrz Miasta i Gminy Piotrków Kujawski ogłasza wyniki otwartego konkursu na zadanie w zakresie rozwoju sportu na terenie Miasta i Gminy Piotrków Kujawski w roku 2019

Dotację otrzymały następujące kluby sportowe:

• Klub sportowy „KUJAWY” Kozy w wysokości 15 000,00 zł (słownie: piętnaście tysięcy złotych),

• Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy „ZJEDNOCZENI” Piotrków Kujawski w wysokości 65 000,00 zł (słownie: sześćdziesiąt pięć tysięcy złotych),

• Klub Sportowy „UNIA LESZCZE” z/s Jerzyce w wysokości 15 000,00 zł (słownie: piętnaście tysięcy złotych).

Burmistrz Miasta i Gminy

Piotrków Kujawski

/-/ Sławomir Henryk Bogucki

Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze!!!

• autor: AdminMLKS, 2019-01-31 21:39

Zarząd klubu informuje, że dnia 15 lutego o godzinie 16:00 w "starym przedszkolu" w parku odbędzie się zebranie sprawozdawczo-wyborcze klubu MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski. Zapraszamy wszystkich zawodników, kibiców i sympatyków naszego klubu.

Jednocześnie informacja dla zawodników, ze pierwszy trening w okresie przygotowawczym odbędzie się 4 lutego o godzinie 18:30 na Hali w Piotrkowie Kujawskim.

ZAPROSZENIE NA TURNIEJ PIŁKI HALOWEJ 16 PLUS O PUCHAR

• autor: AdminMLKS, 2018-12-11 13:55

Termin zgłaszania drużyn: 12.12.2018r.

Data i miejsce rywalizacji drużyn: 15.12.2018 r. w Hali Widowiskowo – Sportowej w Piotrkowie Kujawskim

Uczestnictwo:

- w turnieju mogą brać udział mężczyźni i młodzież, która ukończyła 16 rok życia,

- zespoły muszą liczyć minimum 5 osób.

Zgłoszenie:

• lista zawodników,

• można dokonać telefonicznie pod numerem 691413109, mailowo: kamil-kawus@o2.pl

lub na orliku

Nagrody:

- puchary dla trzech pierwszych drużyn.

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Koniec kariery Jurka Walczaka
    Ładowanie...

Zaloguj się, aby typować.
    Lp. Osoba Pkt.