MLKS ZJEDNOCZENI PIOTRKÓW KUJAWSKI - strona nieoficjalna

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Unia Choceń - Tęcza Topólka
Sadownik Waganiec - Wzgórze Raciążek
MGKS Lubraniec - Zjednoczeni Piotrków Kujawski (s)
Start Stawki - Piast Bądkowo
Kujawy Kozy - Ziemowit Osięciny (s)

Nasza strona

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. My jako strona nie ponosimy odpowiedzialności za treść opinii komentujących. Masz prawo komentować, wyrażać swoją opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią. Nie masz natomiast prawa używać wulgaryzmów oraz obrażać innych osób. Wszelkie wulgarne komentarze będą usuwane.

Herby

Autorem herbów jest : http://tecographicstudio.na17.pl/images/loga/tgs/tgs1.png

VIII kolejka - Start Stawki

• autor: AdminMLKS, 2018-10-07 12:46

W ostatnich dwóch meczach Zjednoczeni zanotowali remis 1:1 z Unia Choceń, bramkę strzelił Kwieciński Bartek, natomiast w ostatniej kolejce pokonaliśmy na wyjeździe Sadownik Waganiec 0:1, a bramkę na wagę 3 punktów zdobył Hełminiak Seweryn.
   Teraz pora na 8 przedostatnia kolejkę tej rundy, będzie to ostatni mecz na własnym boisku na którym podejmować będziemy Start Stawki. Mecz zaplanowano na niedziele 7 października o godzinie 16:00. Zapraszamy na ostatni mecz w tym roku!

VI kolejka - Unia Choceń

• autor: AdminMLKS, 2018-09-23 14:03

Zjednoczeni Piotrków Kujawski w 4 kolejce pokonali na własnym boisku Piast Bądkowo 4:0 a na listę strzelców wpisali się Kurtys Dawid kompletując hat-tricka, oraz Małachowski Krzysztof, następnie w 5 kolejce zremisowaliśmy ze Wzgórzem 1:1, natomiast wynik ten został zweryfikowany jako walkower 0:3 na korzyść Zjednoczonych z powodu braku młodzieżowca w zespole ze Wzgórza. Tym sposobem w 2 ostatnich meczach zdobyliśmy komplet 6 punktów.
    A już dzisiaj zagramy w 6 kolejce spotkań, a przeciwnikiem będzie Unia Choceń z dorobkiem 9 punktów po 5 spotkaniach. Mecz zaplanowano na niedzielę 23 września o godzinie 16:00 na boisku w Piotrkowie Kujawskim. Zapraszamy wszystkich na mecz!

IV koleja - Piast Bądkowo

• autor: AdminMLKS, 2018-09-08 15:10

Drugim remisem z rzędu zakończył się ostatni mecz ligowy Zjednoczonych, którzy zremisowali z Tęczą Topólka 1:1 (1:0), bramkę dla Piotrkowian zdobył bezpośrednio z rzutu rożnego Kwieciński Bartosz. Po 3 meczach z dorobkiem 2 punktów zajmujemy 7 miejsce w tabeli, a przed nami już kolejna 4 seria spotkań w której Zjednoczeni podejmować będą na własnym boisku Piast Bądkowo. Mecz odbędzie sie w sobotę 8 września o godzinie 17:00 na boisku w Piotrkowie Kujawskim. Zapraszamy na mecz!

III kolejka - Tęcza topólka

• autor: AdminMLKS, 2018-09-02 13:28

W ostatniej kolejce Zjednoczeni Piotrków Kujawski zremisowali w Osiecinach z miejscowym Ziemowitem 2:2 (2:0),  bramki zdobyli Hełminiak i Mańkowski. Natomiast w trzeciej kolejce Zjednoczeni podejmować będą na własnym boisku Tęczę Topólka. Mecz odbędzie się w niedziele 2 września o godzinie 16:00 na boisku w Piotrkowie. Zapraszamy.

II kolejka - Ziemowit Osieciny

• autor: AdminMLKS, 2018-08-25 11:54

W drugiej kolejce spotkań włocławskiej A klasy, Zjednoczeni Piotrków Kujawski zagrają na wyjeździe z Ziemowitem Osięciny, zaczęliśmy od derbów gminy, teraz czas na derby powiatu. Ziemowit tak, jak Zjednoczeni są spadkowiczem z V ligi, oraz w swoim pierwszym meczu nie zdobyli punktów, Zjednoczeni Przegrali z Kujawami Kozy, a Ziemowit walkowerem przegrał z Teczą Topólka z powodu braku aktualnych badań lekarskich zawodników. Ktoś z pary zdobędzie pierwsze punkty w tym sezonie, albo mecz zakończy sie ich podziałem, spotkanie zaplanowano na sobotę 25 sierpnia o godzinie 14:00  na boisku w Osiecinach. Zapraszamy!

Piast Bądkowo 2:1 Sadownik Waganiec
Ziemowit Osięciny (s) 2:1 MGKS Lubraniec
Tęcza Topólka 3:1 Kujawy Kozy
Wzgórze Raciążek 1:1 Unia Choceń
Zjednoczeni Piotrków Kujawski (s) 2:0 Start Stawki

Zjednoczeni Piotrków Kujawski (s)Start Stawki
Zjednoczeni Piotrków Kujawski (s) 2:0 Start Stawki
2018-10-07, 16:00:00

Koniec kariery Jurka Walczaka
Ładowanie...

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.