MLKS ZJEDNOCZENI PIOTRKÓW KUJAWSKI - strona nieoficjalna

Tęcza Topólka - Zgoda Chodecz
Ziemowit Osięciny (s) - pauza

Nasza strona

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. My jako strona nie ponosimy odpowiedzialności za treść opinii komentujących. Masz prawo komentować, wyrażać swoją opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią. Nie masz natomiast prawa używać wulgaryzmów oraz obrażać innych osób. Wszelkie wulgarne komentarze będą usuwane.

Herby

Autorem herbów jest : http://tecographicstudio.na17.pl/images/loga/tgs/tgs1.png

Kozłowski Patryk w SP Zawisza Bydgoszcz!

• autor: AdminMLKS, 2018-07-28 14:10

Klub informuje, że wychowanek klubu Kozłowski Patryk ur. 10.11.1997r  został zawodnikiem V ligowego zespołu SP "Zawisza" Bydgoszcz Zarząd klubu, życzy mu wielu sportowych sukcesów w dalszej karierze sportowej.

Poznaliśmy terminarz, Derby na początek!

• autor: AdminMLKS, 2018-07-23 20:17

Poznaliśmy oficjalnie skład ligi oraz terminarz rundy jesiennej włocławskiej A klasy gr I. W sezonie 2018/2019 o mistrzostwo i awans walczyć będzie 11 zespołów.
    Zjednoczeni Piotrków Kujawski w pierwszej kolejce zagrają z Kujawami Kozy, a wiec będą to oficjalne derby gminy Piotrków Kujawski. Sezon rozpocznie się w weekend 18/19 sierpnia, a dokładne daty spotkań podamy w późniejszym czasie. Pełny terminarz niedługo pojawi się w zakładce terminarz w menu po lewej stronie.
    Zjednoczeni są w trakcie okresu przygotowawczego, w pierwszym meczu kontrolnym pokonali Unię Leszcze 3:2, natomiast w drugim spotkaniu ulegli Górnikowi Wierzbinek 0:2, w trzecim meczu kontrolnym zagramy w Licheniu z miejscowym Strażakiem.

Zjednoczeni w sezonie 2018/2019

• autor: AdminMLKS, 2018-07-18 23:19

MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski w sezonie 2018/2019 występować będą w następujących ligach:

Seniorzy - Klasa A Włocławek gr. I

Junior Młodszy (rocznik 2002-2003)

Młodzik (rocznik 2006 i młodsi)

Orlik (rocznik 2008-2009 i młodsi)

Kobiety - III liga kobiet Kuj-pom

Wszelkie informacje dla zawodników drużyn młodzieżowych o treningach i rozpoczęciu sezonu u Pana Kamila Kawczyńskiego na Orliku.

Derby Powiatu!!!

• autor: AdminMLKS, 2018-06-23 11:17

Przed nami ostatni mecz sezonu 2018/2019, w którym czekają nas Derby Powiatu Radziejowskiego! Zjednoczeni Piotrków Kujawski zagrają w Radziejowie z miejscowym Startem, będzie to mecz pożegnalny Zjednoczonych z V ligą, bo po słabym sezonie zostajemy zdegradowani do A klasy. Start natomiast walczy o utrzymanie wysokiej 6 pozycji w tabeli. Mecz rozegrany będzie w sobotę 23 czerwca o godzinie 16:00 na Stadionie Miejskim w Radziejowie. W jesiennym spotkaniu rozgrywanym w Piotrkowie padł bramkowy remis 2:2. Zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej na stadion w Radziejowie, bo to ostatnie derby jakie zobaczymy, a na kolejne będziemy musieli czekać minimum 1 sezon. Zjednoczeni na pewno będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony, a zawsze derbowe pojedynki niosą za sobą dużo emocji, oby nie zabrakło ich także dzisiaj.

XXIX kolejka - Unia Gniewkowo

• autor: AdminMLKS, 2018-06-17 13:26

Przed nami ostatni mecz tego sezonu na własnym boisku Zjednoczeni Piotrków Kujawski podejmować będą Unie Gniewkowo aktualnie 2 drużynę w tabeli z zapewnionym już awansem do IV ligi. Zjednoczeni natomiast żegnać się będą z boiskami V ligi przed swoimi trybunami, aktualnie zajmując przedostatnie 15 miejsce w tabeli, bez szans na utrzymanie. W jesiennym spotkaniu obu zespołów Unia wygrała 6:2. Mecz jak i wszystkie spotkania tej kolejki zaplanowano niedziele 17 czerwca na godzinie 16:00. Zapraszamy na mecz na stadion przy ulicy Kaliskiej.

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Koniec kariery Jurka Walczaka
Ładowanie...

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.