MLKS ZJEDNOCZENI PIOTRKÓW KUJAWSKI - strona nieoficjalna

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ziemowit Osięciny (s) - Piast Bądkowo
Kujawy Kozy - Wzgórze Raciążek
MGKS Lubraniec - Unia Choceń
Start Stawki - Sadownik Waganiec
Tęcza Topólka - Zjednoczeni Piotrków Kujawski (s)

Nasza strona

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. My jako strona nie ponosimy odpowiedzialności za treść opinii komentujących. Masz prawo komentować, wyrażać swoją opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią. Nie masz natomiast prawa używać wulgaryzmów oraz obrażać innych osób. Wszelkie wulgarne komentarze będą usuwane.

Herby

Autorem herbów jest : http://tecographicstudio.na17.pl/images/loga/tgs/tgs1.png

XI kolejka - Ziemowit Osieciny

• autor: AdminMLKS, 2019-04-05 23:21

W ostatniej kolejce w meczu derbowym gminy Piotrków Kujawski Zjednoczeni zremisowali 1:1 (0:0) z Kujawami Kozy, a bramkę na wagę punktu w ostatnich sekundach doliczonego czasu gry zdobył Sowiński Łukasz.
      W najbliższej kolejce czekają nas kolejne derby tym razem powiatu Radziejowskiego, a przeciwnikiem będzie Ziemowit Osięciny. Mecz odbędzie się jutro tj. 6 kwietnia o godzinie 12:50 w Piotrkowie na boisku przy ulicy Kaliskiej. Zapraszamy.

Rusza runda wiosenna

• autor: AdminMLKS, 2019-03-31 11:03

Wznawiamy rozgrywki A klasy włocławskiej w sezonie 2018/2019, pora na mecze rewanżowe czyli rozpoczynamy rundę wiosenną. W pierwszym meczu tego roku o punkty Zjednoczeni Piotrków Kujawski zagrają w meczu derbowym gminy Piotrków Kujawski, a przeciwnikiem będą Kujawy Kozy. Zjednoczeni będą chcieli zrehabilitować się za porażkę na jesień 2:3. Mecz odbędzie się w niedzielę 31 marca o godzinie 14:00 na boisku w Piotrkowie Kujawskim. Zapraszamy.

Budżet na rok 2019

• autor: AdminMLKS, 2019-02-28 20:25

Burmistrz Miasta i Gminy Piotrków Kujawski ogłasza wyniki otwartego konkursu na zadanie w zakresie rozwoju sportu na terenie Miasta i Gminy Piotrków Kujawski w roku 2019

Dotację otrzymały następujące kluby sportowe:

• Klub sportowy „KUJAWY” Kozy w wysokości 15 000,00 zł (słownie: piętnaście tysięcy złotych),

• Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy „ZJEDNOCZENI” Piotrków Kujawski w wysokości 65 000,00 zł (słownie: sześćdziesiąt pięć tysięcy złotych),

• Klub Sportowy „UNIA LESZCZE” z/s Jerzyce w wysokości 15 000,00 zł (słownie: piętnaście tysięcy złotych).

Burmistrz Miasta i Gminy

Piotrków Kujawski

/-/ Sławomir Henryk Bogucki

Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze!!!

• autor: AdminMLKS, 2019-01-31 21:39

Zarząd klubu informuje, że dnia 15 lutego o godzinie 16:00 w "starym przedszkolu" w parku odbędzie się zebranie sprawozdawczo-wyborcze klubu MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski. Zapraszamy wszystkich zawodników, kibiców i sympatyków naszego klubu.

Jednocześnie informacja dla zawodników, ze pierwszy trening w okresie przygotowawczym odbędzie się 4 lutego o godzinie 18:30 na Hali w Piotrkowie Kujawskim.

ZAPROSZENIE NA TURNIEJ PIŁKI HALOWEJ 16 PLUS O PUCHAR

• autor: AdminMLKS, 2018-12-11 13:55

Termin zgłaszania drużyn: 12.12.2018r.

Data i miejsce rywalizacji drużyn: 15.12.2018 r. w Hali Widowiskowo – Sportowej w Piotrkowie Kujawskim

Uczestnictwo:

- w turnieju mogą brać udział mężczyźni i młodzież, która ukończyła 16 rok życia,

- zespoły muszą liczyć minimum 5 osób.

Zgłoszenie:

• lista zawodników,

• można dokonać telefonicznie pod numerem 691413109, mailowo: kamil-kawus@o2.pl

lub na orliku

Nagrody:

- puchary dla trzech pierwszych drużyn.

Sadownik Waganiec 2:3 Tęcza Topólka
    Unia Choceń 5:0 Start Stawki
    Wzgórze Raciążek 4:2 MGKS Lubraniec
    Piast Bądkowo 2:0 Kujawy Kozy
    Zjednoczeni Piotrków Kujawski (s) 2:1 Ziemowit Osięciny (s)

Zjednoczeni Piotrków Kujawski (s)Ziemowit Osięciny (s)
    Zjednoczeni Piotrków Kujawski (s) 2:1 Ziemowit Osięciny (s)
    2019-04-06, 14:00:00

Koniec kariery Jurka Walczaka
    Ładowanie...

Zaloguj się, aby typować.
    Lp. Osoba Pkt.