MLKS ZJEDNOCZENI PIOTRKÓW KUJAWSKI - strona nieoficjalna

• Aktualności:
  • 2018-06-17 XXIX kolejka - Unia Gniewkowo
  • 2018-06-06 Wygrane derby!
  • 2018-06-03 XXVII kolejka - Ziemowit Osieciny
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • LTP Lubanie - Start Radziejów 3:1
  • Unia Gniewkowo (b) - Noteć Łabiszyn 5:0
  • Gopło Kruszwica (s) - Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2:0
  • Ziemowit Osięciny (b) - Włocłavia Włocławek 0:10
  • Łokietek Brześć Kujawski (s) - Piast Złotniki Kujawskie (s) 4:2
  • Lubienianka Lubień Kujawski (b) - Szubinianka Szubin 3:1
  • Wisła Dobrzyń - Kujawianka Strzelno 0:6
  • GKS Baruchowo - Zdrój Ciechocinek 4:1

Start RadziejówZjednoczeni Piotrków Kujawski
Start Radziejów   Zjednoczeni Piotrków Kujawski
2018-06-23, 16:00:00

Statystyki przedmeczowe »

GKS Baruchowo - LTP Lubanie
Zdrój Ciechocinek - Wisła Dobrzyń
Kujawianka Strzelno - Lubienianka Lubień Kujawski (b)
Szubinianka Szubin - Łokietek Brześć Kujawski (s)
Piast Złotniki Kujawskie (s) - Ziemowit Osięciny (b)
Włocłavia Włocławek - Gopło Kruszwica (s)
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Unia Gniewkowo (b)
Noteć Łabiszyn - Start Radziejów

Nasza strona

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. My jako strona nie ponosimy odpowiedzialności za treść opinii komentujących. Masz prawo komentować, wyrażać swoją opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią. Nie masz natomiast prawa używać wulgaryzmów oraz obrażać innych osób. Wszelkie wulgarne komentarze będą usuwane.

Herby

Autorem herbów jest : http://tecographicstudio.na17.pl/images/loga/tgs/tgs1.png

XXIX kolejka - Unia Gniewkowo

• autor: AdminMLKS, 2018-06-17 13:26

Przed nami ostatni mecz tego sezonu na własnym boisku Zjednoczeni Piotrków Kujawski podejmować będą Unie Gniewkowo aktualnie 2 drużynę w tabeli z zapewnionym już awansem do IV ligi. Zjednoczeni natomiast żegnać się będą z boiskami V ligi przed swoimi trybunami, aktualnie zajmując przedostatnie 15 miejsce w tabeli, bez szans na utrzymanie. W jesiennym spotkaniu obu zespołów Unia wygrała 6:2. Mecz jak i wszystkie spotkania tej kolejki zaplanowano niedziele 17 czerwca na godzinie 16:00. Zapraszamy na mecz na stadion przy ulicy Kaliskiej.

Wygrane derby!

• autor: AdminMLKS, 2018-06-06 20:30

W spotkaniu 27 kolejki Zjednoczeni Piotrków Kujawski pokonali w derbowym pojedynku Ziemowit Osięciny 1:0 (1:0), a jedyną bramkę w meczu zdobył Mańkowski Przemysław zapewniając nam 3 punkty. Niestety obie drużyny w następnym sezonie na 99,9% ujrzymy na boiskach A klasy. Do końca sezonu zostały 3 mecze najbliższy w sobotę w Kruszwicy z Gopłem. W spotkaniu Zjednoczeni zagrali w następującym składzie:

Lahuta - Baranowski, Jaroński, Sowiński Ł., Betliński M. - Kwieciński, Hełminiak, Kozłowski P (Lichmański 82')., Baranowski, Kawczyński, Deręgowski - Mańkowski (Betliński Pateryk 72;)

Rezerwa: Sowiński M.

XXVII kolejka - Ziemowit Osieciny

• autor: AdminMLKS, 2018-06-03 15:01

Przed nami pierwsze derby na wiosnę, a w nich Zjednoczeni Piotrków Kujawski podejmować będą na własnym boisku Ziemowit Osięciny. W pierwszym meczu Zjednoczeni wygrali w Osięcinach 2:3. Mecz odbędzie się w niedzielę 3 czerwca o godzinie 17:00 na boisku w Piotrkowie Kujawskim przy ulicy Kaliskiej 61. Zapraszamy wszystkich ne derby!!!

Zwycięstwo i porażka

• autor: AdminMLKS, 2018-06-02 10:21

W ostatnich dwóch spotkaniach Zjednoczeni Piotrków Kujawski zanotowali: dwa tygodnie temu wygraną 3:2 (3:1) na własnym boisku z Lubinianką Lubień Kujawski, strzelcami bramek byli: Łukasz Sowiński 2 oraz Kawczyński Kamil. Natomiast tydzień temu wysoko ulegli na wyjeździe w Brześciu Kujawskim 7:0 (5:0) z miejscowym Łokietkiem. Na 4 kolejki do końca sezonu zajmujemy przedostatnie spadkowe miejsce z dorobkiem 20 punktów po 26 meczach.

XXV kolejka - Lubienianka Lubień Kujawski

• autor: AdminMLKS, 2018-05-19 10:05

Niestety po dwóch porażkach w ostatnich kolejkach 3:4 z Baruchowem i 1:5 z Wisłą Dobrzyń, strata do poprzedzającego nas Piasta wzrosłą do 5 punktów, Piotrków potrzebuje punktów jak tlenu dlatego dzisiaj kolejny ważny mecz na własnym boisku Zjednoczeni podejmą Lubieniankę Lubień Kujawski, mecz zaplanowano na sobotę 19 maja o godzinie 17:00 na boisku w Piotrkowie przy ulicy Kaliskiej. W jesiennym meczu obu drużyn padł remis 1:1. Zapraszamy na mecz!

LTP Lubanie 3:1 Start Radziejów
Unia Gniewkowo (b) 5:0 Noteć Łabiszyn
Gopło Kruszwica (s) 2:0 Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Ziemowit Osięciny (b) 0:10 Włocłavia Włocławek
Łokietek Brześć Kujawski (s) 4:2 Piast Złotniki Kujawskie (s)
Lubienianka Lubień Kujawski (b) 3:1 Szubinianka Szubin
Wisła Dobrzyń 0:6 Kujawianka Strzelno
GKS Baruchowo 4:1 Zdrój Ciechocinek

Gopło Kruszwica (s)Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Gopło Kruszwica (s) 2:0 Zjednoczeni Piotrków Kujawski
2018-06-09, 18:00:00

Koniec kariery Jurka Walczaka
Ładowanie...

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.