MLKS ZJEDNOCZENI PIOTRKÓW KUJAWSKI - strona nieoficjalna

• Aktualności:
  • 2018-06-23 Derby Powiatu!!!
  • 2018-06-17 XXIX kolejka - Unia Gniewkowo
  • 2018-06-06 Wygrane derby!
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • GKS Baruchowo - LTP Lubanie 4:2
  • Zdrój Ciechocinek - Wisła Dobrzyń 1:2
  • Kujawianka Strzelno - Lubienianka Lubień Kujawski (b) 3:1
  • Szubinianka Szubin - Łokietek Brześć Kujawski (s) 1:1
  • Piast Złotniki Kujawskie (s) - Ziemowit Osięciny (b) 1:1
  • Włocłavia Włocławek - Gopło Kruszwica (s) 3:0
  • Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Unia Gniewkowo (b) 2:5
  • Noteć Łabiszyn - Start Radziejów 0:2

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

LTP Lubanie - Noteć Łabiszyn
Start Radziejów - Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Unia Gniewkowo (b) - Włocłavia Włocławek
Gopło Kruszwica (s) - Piast Złotniki Kujawskie (s)
Ziemowit Osięciny (b) - Szubinianka Szubin
Łokietek Brześć Kujawski (s) - Kujawianka Strzelno
Lubienianka Lubień Kujawski (b) - Zdrój Ciechocinek
Wisła Dobrzyń - GKS Baruchowo

Nasza strona

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. My jako strona nie ponosimy odpowiedzialności za treść opinii komentujących. Masz prawo komentować, wyrażać swoją opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią. Nie masz natomiast prawa używać wulgaryzmów oraz obrażać innych osób. Wszelkie wulgarne komentarze będą usuwane.

Herby

Autorem herbów jest : http://tecographicstudio.na17.pl/images/loga/tgs/tgs1.png

Derby Powiatu!!!

• autor: AdminMLKS, 2018-06-23 11:17

Przed nami ostatni mecz sezonu 2018/2019, w którym czekają nas Derby Powiatu Radziejowskiego! Zjednoczeni Piotrków Kujawski zagrają w Radziejowie z miejscowym Startem, będzie to mecz pożegnalny Zjednoczonych z V ligą, bo po słabym sezonie zostajemy zdegradowani do A klasy. Start natomiast walczy o utrzymanie wysokiej 6 pozycji w tabeli. Mecz rozegrany będzie w sobotę 23 czerwca o godzinie 16:00 na Stadionie Miejskim w Radziejowie. W jesiennym spotkaniu rozgrywanym w Piotrkowie padł bramkowy remis 2:2. Zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej na stadion w Radziejowie, bo to ostatnie derby jakie zobaczymy, a na kolejne będziemy musieli czekać minimum 1 sezon. Zjednoczeni na pewno będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony, a zawsze derbowe pojedynki niosą za sobą dużo emocji, oby nie zabrakło ich także dzisiaj.

XXIX kolejka - Unia Gniewkowo

• autor: AdminMLKS, 2018-06-17 13:26

Przed nami ostatni mecz tego sezonu na własnym boisku Zjednoczeni Piotrków Kujawski podejmować będą Unie Gniewkowo aktualnie 2 drużynę w tabeli z zapewnionym już awansem do IV ligi. Zjednoczeni natomiast żegnać się będą z boiskami V ligi przed swoimi trybunami, aktualnie zajmując przedostatnie 15 miejsce w tabeli, bez szans na utrzymanie. W jesiennym spotkaniu obu zespołów Unia wygrała 6:2. Mecz jak i wszystkie spotkania tej kolejki zaplanowano niedziele 17 czerwca na godzinie 16:00. Zapraszamy na mecz na stadion przy ulicy Kaliskiej.

Wygrane derby!

• autor: AdminMLKS, 2018-06-06 20:30

W spotkaniu 27 kolejki Zjednoczeni Piotrków Kujawski pokonali w derbowym pojedynku Ziemowit Osięciny 1:0 (1:0), a jedyną bramkę w meczu zdobył Mańkowski Przemysław zapewniając nam 3 punkty. Niestety obie drużyny w następnym sezonie na 99,9% ujrzymy na boiskach A klasy. Do końca sezonu zostały 3 mecze najbliższy w sobotę w Kruszwicy z Gopłem. W spotkaniu Zjednoczeni zagrali w następującym składzie:

Lahuta - Baranowski, Jaroński, Sowiński Ł., Betliński M. - Kwieciński, Hełminiak, Kozłowski P (Lichmański 82')., Baranowski, Kawczyński, Deręgowski - Mańkowski (Betliński Pateryk 72;)

Rezerwa: Sowiński M.

XXVII kolejka - Ziemowit Osieciny

• autor: AdminMLKS, 2018-06-03 15:01

Przed nami pierwsze derby na wiosnę, a w nich Zjednoczeni Piotrków Kujawski podejmować będą na własnym boisku Ziemowit Osięciny. W pierwszym meczu Zjednoczeni wygrali w Osięcinach 2:3. Mecz odbędzie się w niedzielę 3 czerwca o godzinie 17:00 na boisku w Piotrkowie Kujawskim przy ulicy Kaliskiej 61. Zapraszamy wszystkich ne derby!!!

Zwycięstwo i porażka

• autor: AdminMLKS, 2018-06-02 10:21

W ostatnich dwóch spotkaniach Zjednoczeni Piotrków Kujawski zanotowali: dwa tygodnie temu wygraną 3:2 (3:1) na własnym boisku z Lubinianką Lubień Kujawski, strzelcami bramek byli: Łukasz Sowiński 2 oraz Kawczyński Kamil. Natomiast tydzień temu wysoko ulegli na wyjeździe w Brześciu Kujawskim 7:0 (5:0) z miejscowym Łokietkiem. Na 4 kolejki do końca sezonu zajmujemy przedostatnie spadkowe miejsce z dorobkiem 20 punktów po 26 meczach.

GKS Baruchowo 4:2 LTP Lubanie
Zdrój Ciechocinek 1:2 Wisła Dobrzyń
Kujawianka Strzelno 3:1 Lubienianka Lubień Kujawski (b)
Szubinianka Szubin 1:1 Łokietek Brześć Kujawski (s)
Piast Złotniki Kujawskie (s) 1:1 Ziemowit Osięciny (b)
Włocłavia Włocławek 3:0 Gopło Kruszwica (s)
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2:5 Unia Gniewkowo (b)
Noteć Łabiszyn 0:2 Start Radziejów

Zjednoczeni Piotrków KujawskiUnia Gniewkowo (b)
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2:5 Unia Gniewkowo (b)
2018-06-17, 16:00:00
    relacja »

Koniec kariery Jurka Walczaka
Ładowanie...

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.