MLKS ZJEDNOCZENI PIOTRKÓW KUJAWSKI - strona nieoficjalna

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Nasza strona

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. My jako strona nie ponosimy odpowiedzialności za treść opinii komentujących. Masz prawo komentować, wyrażać swoją opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią. Nie masz natomiast prawa używać wulgaryzmów oraz obrażać innych osób. Wszelkie wulgarne komentarze będą usuwane.

Herby

Autorem herbów jest : http://tecographicstudio.na17.pl/images/loga/tgs/tgs1.png

Zjednoczeni w sezonie 2018/2019

• autor: AdminMLKS, 2018-07-18 23:19

MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski w sezonie 2018/2019 występować będą w następujących ligach:

Seniorzy - Klasa A Włocławek gr. I

Junior Młodszy (rocznik 2002-2003)

Młodzik (rocznik 2006 i młodsi)

Orlik (rocznik 2008-2009 i młodsi)

Kobiety - III liga kobiet Kuj-pom

Wszelkie informacje dla zawodników drużyn młodzieżowych o treningach i rozpoczęciu sezonu u Pana Kamila Kawczyńskiego na Orliku.

Derby Powiatu!!!

• autor: AdminMLKS, 2018-06-23 11:17

Przed nami ostatni mecz sezonu 2018/2019, w którym czekają nas Derby Powiatu Radziejowskiego! Zjednoczeni Piotrków Kujawski zagrają w Radziejowie z miejscowym Startem, będzie to mecz pożegnalny Zjednoczonych z V ligą, bo po słabym sezonie zostajemy zdegradowani do A klasy. Start natomiast walczy o utrzymanie wysokiej 6 pozycji w tabeli. Mecz rozegrany będzie w sobotę 23 czerwca o godzinie 16:00 na Stadionie Miejskim w Radziejowie. W jesiennym spotkaniu rozgrywanym w Piotrkowie padł bramkowy remis 2:2. Zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej na stadion w Radziejowie, bo to ostatnie derby jakie zobaczymy, a na kolejne będziemy musieli czekać minimum 1 sezon. Zjednoczeni na pewno będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony, a zawsze derbowe pojedynki niosą za sobą dużo emocji, oby nie zabrakło ich także dzisiaj.

XXIX kolejka - Unia Gniewkowo

• autor: AdminMLKS, 2018-06-17 13:26

Przed nami ostatni mecz tego sezonu na własnym boisku Zjednoczeni Piotrków Kujawski podejmować będą Unie Gniewkowo aktualnie 2 drużynę w tabeli z zapewnionym już awansem do IV ligi. Zjednoczeni natomiast żegnać się będą z boiskami V ligi przed swoimi trybunami, aktualnie zajmując przedostatnie 15 miejsce w tabeli, bez szans na utrzymanie. W jesiennym spotkaniu obu zespołów Unia wygrała 6:2. Mecz jak i wszystkie spotkania tej kolejki zaplanowano niedziele 17 czerwca na godzinie 16:00. Zapraszamy na mecz na stadion przy ulicy Kaliskiej.

Wygrane derby!

• autor: AdminMLKS, 2018-06-06 20:30

W spotkaniu 27 kolejki Zjednoczeni Piotrków Kujawski pokonali w derbowym pojedynku Ziemowit Osięciny 1:0 (1:0), a jedyną bramkę w meczu zdobył Mańkowski Przemysław zapewniając nam 3 punkty. Niestety obie drużyny w następnym sezonie na 99,9% ujrzymy na boiskach A klasy. Do końca sezonu zostały 3 mecze najbliższy w sobotę w Kruszwicy z Gopłem. W spotkaniu Zjednoczeni zagrali w następującym składzie:

Lahuta - Baranowski, Jaroński, Sowiński Ł., Betliński M. - Kwieciński, Hełminiak, Kozłowski P (Lichmański 82')., Baranowski, Kawczyński, Deręgowski - Mańkowski (Betliński Pateryk 72;)

Rezerwa: Sowiński M.

XXVII kolejka - Ziemowit Osieciny

• autor: AdminMLKS, 2018-06-03 15:01

Przed nami pierwsze derby na wiosnę, a w nich Zjednoczeni Piotrków Kujawski podejmować będą na własnym boisku Ziemowit Osięciny. W pierwszym meczu Zjednoczeni wygrali w Osięcinach 2:3. Mecz odbędzie się w niedzielę 3 czerwca o godzinie 17:00 na boisku w Piotrkowie Kujawskim przy ulicy Kaliskiej 61. Zapraszamy wszystkich ne derby!!!

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Koniec kariery Jurka Walczaka
Ładowanie...

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.