MLKS ZJEDNOCZENI PIOTRKÓW KUJAWSKI - strona nieoficjalna

Łokietek Brześć Kujawski (s)   Zjednoczeni Piotrków Kujawski
2018-05-26, 15:00:00

Statystyki przedmeczowe »

LTP Lubanie - Gopło Kruszwica (s)
Ziemowit Osięciny (b) - Unia Gniewkowo (b)
Łokietek Brześć Kujawski (s) - Start Radziejów
Lubienianka Lubień Kujawski (b) - Noteć Łabiszyn
Wisła Dobrzyń - Zjednoczeni Piotrków Kujawski
GKS Baruchowo - Włocłavia Włocławek
Zdrój Ciechocinek - Piast Złotniki Kujawskie (s)
Kujawianka Strzelno - Szubinianka Szubin

Nasza strona

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. My jako strona nie ponosimy odpowiedzialności za treść opinii komentujących. Masz prawo komentować, wyrażać swoją opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią. Nie masz natomiast prawa używać wulgaryzmów oraz obrażać innych osób. Wszelkie wulgarne komentarze będą usuwane.

Herby

Autorem herbów jest : http://tecographicstudio.na17.pl/images/loga/tgs/tgs1.png

XXV kolejka - Lubienianka Lubień Kujawski

• autor: AdminMLKS, 2018-05-19 10:05

Niestety po dwóch porażkach w ostatnich kolejkach 3:4 z Baruchowem i 1:5 z Wisłą Dobrzyń, strata do poprzedzającego nas Piasta wzrosłą do 5 punktów, Piotrków potrzebuje punktów jak tlenu dlatego dzisiaj kolejny ważny mecz na własnym boisku Zjednoczeni podejmą Lubieniankę Lubień Kujawski, mecz zaplanowano na sobotę 19 maja o godzinie 17:00 na boisku w Piotrkowie przy ulicy Kaliskiej. W jesiennym meczu obu drużyn padł remis 1:1. Zapraszamy na mecz!

XXIII kolejka - GKS Baruchowo

• autor: AdminMLKS, 2018-05-06 07:35

W ostatniej kolejce spotkań Zjednoczeni ulegli na wyjeździe ze Zdrojem Ciechocinek 3:0 (1:0), teraz pora na kolejną kolejkę i następne spotkanie w którym Zjednoczeni na własnym boisku podejmować będą GKS Baruchowo. Mecz zaplanowano na niedzielę 6 maja o godzinie 16:00 na boisku w Piotrkowie. W jesiennym starciu goście wygrali na swoim boisku 2:1. Zapraszamy wszystkich na mecz!!!!

XXII kolejka - Zdrój Ciechocinek

• autor: AdminMLKS, 2018-04-28 10:42

W następnej kolejce spotkań Zjednoczonych Piotrków Kujawski czeka ciężki mecz wyjazdowy, podopieczni Tomasza Jarońskiego zagrają na wyjeździe ze Zdrojem Ciechocinek który wiosną spisuje sie bardzo dobrze wygrywając 4 mecze 1 remisując i 1 przegrali i z dorobkiem 32 punktów plasują się na 4 miejscu w tabeli. Spotkanie zaplanowano na sobotę 28 kwietnia o godzinie 17:00 na stadionie OSiRu ul. Tężniowa 7 w Ciechocinku. Pierwszy jesienny mecz obu zespołów to bardzo wysoka wygrana Zdroju 0:7, czas na rewanż.

Zwyciestwo!!!

• autor: AdminMLKS, 2018-04-26 21:46

Udało sie! Zjednoczeni Piotrków Kujawski pewnie pokonali w meczu 21 kolejki Kujawiankę Strzelno 3:1(1:0) i zainkasowali trzy punkty wygrywając po raz pierwszy w rundzie wiosennej. Trafienia dla MLKSu zaliczyli Hełminiak Seweryn,Kawczyński Kamil oraz Małachowski Krzysztof. Zdobyte punkty nadal utrzymują nas w walce o utrzymanie. Zjednoczeni zagrali w następującym składzie:

Lahuta - Betliński M. (Kwieciński 89'), Sowiński Ł.(Mańkowski 90'), Jaroński, Baranowski - Kozłowski, Deręgowski, Hełminiak, Kawczyński, Gawroński (Rybicki 65') - Lichmański (Małachowski 76')

Rezerwa: Kiciński, Sowiński M.

XXI kolejka - Kujawianka Strzelno

• autor: AdminMLKS, 2018-04-22 14:27

W spotkaniu dwudziestej pierwszej kolejki spotkań Zjednoczeni Piotrków Kujawski podejmować będą na własnym boisku Kujawiankę Strzelno. W jesiennym meczu Kujawianka wygrała na swoim stadionie 2:1, aktualnie z dorobkiem 30 punktów zajmuje 8 miejsce w tabeli. Zjednoczeni Piotrków Kujawski natomiast po dwóch remisach z rzędu i dorobkiem 14 punktów zajmują przedostatnią 15 lokatę. Myśląc o utrzymaniu trzeba zacząć punktować. Mecz odbędzie się w niedzielę 22 kwietnia o godzinie 16:00 na boisku miejskim w Piotrkowie Kujawskim przy ulicy Kaliskiej 61. Zapraszamy wszystkich na stadion!

Szubinianka Szubin 2:1 LTP Lubanie
Piast Złotniki Kujawskie (s) 3:1 Kujawianka Strzelno
Włocłavia Włocławek 2:0 Zdrój Ciechocinek
Noteć Łabiszyn 2:2 Wisła Dobrzyń
Start Radziejów 2:0 Lubienianka Lubień Kujawski (b)
Unia Gniewkowo (b) 1:3 Łokietek Brześć Kujawski (s)
Gopło Kruszwica (s) 7:0 Ziemowit Osięciny (b)
Zjednoczeni Piotrków Kujawski GKS Baruchowo

Zdrój CiechocinekZjednoczeni Piotrków Kujawski
Zdrój Ciechocinek 3:0 Zjednoczeni Piotrków Kujawski
2018-04-28, 17:00:00
    relacja »

Koniec kariery Jurka Walczaka
Ładowanie...

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.