MLKS ZJEDNOCZENI PIOTRKÓW KUJAWSKI - strona nieoficjalna

• Aktualności:
  • 2017-11-14 Ostatnia kolejka, czas na DERBY!!!
  • 2017-11-13 Porażka z Gniewkowem
  • 2017-11-09 14 lokata w tabeli
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Noteć Łabiszyn - LTP Lubanie 2:4
  • Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Start Radziejów 2:2
  • Włocłavia Włocławek - Unia Gniewkowo (b) 3:0
  • Piast Złotniki Kujawskie (s) - Gopło Kruszwica (s) 3:1
  • Szubinianka Szubin - Ziemowit Osięciny (b) 4:1
  • Kujawianka Strzelno - Łokietek Brześć Kujawski (s) 2:0
  • Zdrój Ciechocinek - Lubienianka Lubień Kujawski (b) 1:1
  • GKS Baruchowo - Wisła Dobrzyń

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Nasza strona

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. My jako strona nie ponosimy odpowiedzialności za treść opinii komentujących. Masz prawo komentować, wyrażać swoją opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią. Nie masz natomiast prawa używać wulgaryzmów oraz obrażać innych osób. Wszelkie wulgarne komentarze będą usuwane.

Herby

Autorem herbów jest : http://tecographicstudio.na17.pl/images/loga/tgs/tgs1.png

Ostatnia kolejka, czas na DERBY!!!

• autor: AdminMLKS, 2017-11-14 21:42

To już ostatnia 15 kolejka rundy jesiennej! Mecz nie byle jaki, bo wisienka na torcie, derby ze Startem Radziejów! W dotychczasowej historii spotkań obu zespołów na poziomie klasy okręgowej (od sezonu 12/13) rozegranych było 10 spotkań, a bilans jest wyrównany z lekką przewagą rywala. 4 zwycięstwa Zjednoczonych, 1 remis i 5 wygranych Startu, w bramkach 11:13 (Zjednoczeni -Start). W obecnym sezonie Zjednoczonym nie wiedzie się najlepiej, bo z dorobkiem zaledwie 11 punktów zajmujemy dopiero 14 miejsce. W zupełnie drugim końcu, bo aż na 3 miejscu jest Start który tylko raz zaznał goryczy porażki, 5 razy remisował i aż 8 razy wygrywał, z dorobkiem 29 oczek tracą zaledwie 2 punkty do lidera tabeli Unii Gniewkowo. Spotkanie odbędzie się w sobotę 18 listopada o godzinie 13:00 na boisku miejskim w Piotrkowie Kujawskim przy ulicy Kaliskiej. Jak wszyscy wiedzą derby rządzą się swoimi prawami i liczymy na zwycięstwo. Wszyscy na derby!!!

Porażka z Gniewkowem

• autor: AdminMLKS, 2017-11-13 20:31

Lider tabeli Unia Gniewkowo okazał sie za silny, pewnie wygrywając z naszym zespołem na swoim boisku 6:2 (3:1). Bramki dla Zjednoczonych zdobył Patryk Kozłowski. Zjednoczeni zagrali w składzie:

Lahuta - Betliński Przemysław, Kiciński, Jaroński, Małachowski, Depta, Hełminiak, Dadzibóg (Gawroński 60'), Deręgowski, Kawczyński, Kozłowski P.

Kartki: Hełminiak (żółta)

14 lokata w tabeli

• autor: AdminMLKS, 2017-11-09 21:08

Zjednoczeni Piotrków Kujawski po trzynastu kolejkach sezonu 2017/2018 zajmują 14 miejsce w tabeli z dorobkiem 11 punktów. W ostatnich 7 kolejkach zanotowaliśmy 2 wygrane, z Wisłą Dobrzyń 2:1 (Kawczyński 2) i Ziemowitem Osięciny 2:3 (Hełminiak, Kawczyński, Kozłowski P.), 2 remisy z Lubienienką Lubień Kuj 1:1 (Małachowski) i Łokietkiem Brześć Kuj. 2:2 (Kawczyński, Małachowski) oraz 3 porażki ze Zdrojem Ciechocinek 0:7, GKS Baruchowo 2:1 (Lichmański) i Gopłem Kruszwica 0:1.

Najbliższy mecz czternastej kolejki zagramy na wyjeździe z aktualnym liderem Unią Gniewkowo 11 listopada o godzinie 13:00

IX kolejka - Wisłą Dobrzyń

• autor: AdminMLKS, 2017-10-08 13:40

A wiec po porażkach w VII kolejce 0:7 ze Zdrojem Ciechocinek i VIII kolejce 2:1 w Baruchowie w IX serii spotkań zmierzymy sie na własnym boisku z Wisłą Dobrzyń chcąc przełamać fatalną, czarną serię porażek. Mecz zaplanowano na niedzielę 8 października o godzinie 15:00 na boisku w Piotrkowie Kujawskim. Zapraszamy na mecz.

VII kolejka - Zdrój Ciechocinek

• autor: AdminMLKS, 2017-09-24 13:42

W ramach siódmej kolejki spotkań Zjednoczeni Piotrków Kujawski podejmować będą na własnym boisku Zdrój Ciechocinek. Mecz odbędzie się w niedziele 24 września o godzinie 15:00 na boisku w Piotrkowie Kujawskim. Zapraszamy.

Noteć Łabiszyn 2:4 LTP Lubanie
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2:2 Start Radziejów
Włocłavia Włocławek 3:0 Unia Gniewkowo (b)
Piast Złotniki Kujawskie (s) 3:1 Gopło Kruszwica (s)
Szubinianka Szubin 4:1 Ziemowit Osięciny (b)
Kujawianka Strzelno 2:0 Łokietek Brześć Kujawski (s)
Zdrój Ciechocinek 1:1 Lubienianka Lubień Kujawski (b)
GKS Baruchowo Wisła Dobrzyń

Zjednoczeni Piotrków KujawskiStart Radziejów
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2:2 Start Radziejów
2017-11-18, 13:00:00
    relacja »

Wręczenie dresów
Ładowanie...

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.