MLKS ZJEDNOCZENI PIOTRKÓW KUJAWSKI - strona nieoficjalna

Zjednoczeni Piotrków Kujawski   Włocłavia Włocławek (s)
2017-05-24, 18:00:00

Statystyki przedmeczowe »

Lider Włoclawek - Sparta Janowiec Wlkp.
Noteć Łabiszyn (b) - Kujawianka Strzelno (b)
Wisła Dobrzyń (b) - Dąb Barcin
LTP Lubanie - Szubinianka Szubin
Kujawiak Kowal - GKS Baruchowo
Noteć Gębice - Zdrój Ciechocinek
Start Radziejów - Zjednoczeni Piotrków Kujawski

Nasza strona

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. My jako strona nie ponosimy odpowiedzialności za treść opinii komentujących. Masz prawo komentować, wyrażać swoją opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią. Nie masz natomiast prawa używać wulgaryzmów oraz obrażać innych osób. Wszelkie wulgarne komentarze będą usuwane.

Herby

Autorem herbów jest : http://tecographicstudio.na17.pl/images/loga/tgs/tgs1.png

Przełamanie!

• autor: AdminMLKS, 2017-05-22 22:08

Nareszcie nadeszło przełamanie, po 6 porażkach z rzędu Zjednoczeni Piotrków Kujawski zapunktowali i pokonali na własnym boisku Wisła Dobrzyń 4:1 (2:1). Bramki dla Zjednoczonych strzelili: Rosołowski, Kowalski, Kozłowski Patryk (z karnego) i Małachowski. Z dorobkiem 24 punktów zajmujemy 12 pozycję w tabeli. W najbliższą środę 24 maja o godzinie 18:00 na boisku w Piotrkowie rozegrany zostanie zaległy mecz z Włocławią Włocławek która na swoim koncie zgromadziła 35 punktów i zajmuje 8 miejsce. Zapraszamy na mecz.

XXIII kolejka - Kujawiak Kowal

• autor: AdminMLKS, 2017-05-07 14:05

Pora na przełamanie czarnej serii porażek Zjednoczonych Piotrków Kujawski, którzy nie zdobyli punktu od meczu z Barcinem notując 4 porażki z rzędu. Jak będzie dzisiaj? Przeciwnik nie byle jaki bo wicelider rozgrywek Kujawiak Kowal. Mecz zaplanowano na niedziele 7 maja o godzinie 17:00 na boisku w Piotrkowie. W pierwszym spotkaniu jesiennym padł remis 0:0. Zapraszamy na mecz!

XXI kolejka - Zdrój Ciechocinek

• autor: AdminMLKS, 2017-04-22 11:20

Przed nami kolejna kolejka XXI, a w niej Zjednoczeni Piotrków Kujawski podejmować będą na własnym boisku Zdrój Ciechocinek. Mecz zaplanowano na sobotę 22 kwietnia o godzinie 17:00 na boisku miejskim w Piotrkowie. Zdrój po 20 kolejkach zajmuje wysokie 4 miejsce w tabeli z 32 punktami, wiosną wygrał 3 z 4 spotkań i nadal są w walce o awans. Zjednoczeni natomiast po dwóch porażkach z rzędu spadli na 11 miejsce w tabeli z 21 punktami na swoim koncie będą starali się odskoczyć grupie pościgowej walczącej o utrzymanie.W jesiennym spotkanie Zdrój wygrał w Ciechocinku 3:0. Oby to gospodarz znów zgarnął  trzy punkty. Zapraszamy na mecz!!!

XX kolejka - GKS Baruchowo

• autor: AdminMLKS, 2017-04-15 12:10

W Wielką Sobotę jak co roku rozegrana zostanie kolejka kujawsko-pomorskiej klasy okręgowej, a w niej Zjednoczeni Piotrków Kujawski zagrają na wyjeździe z GKS Baruchowo. Spotkanie odbędzie się dzisiaj o godzinie 15:00 w Baruchowie. W spotkaniu jesiennym Zjednoczeni wygrali 2:1 na swoim boisku. Po ostatniej porażce z Szubinianką trzeba szukać punktów na wyjeździe, gospodarze wiosną spisują się bardzo dobrze wygrywając 3 mecze i jedno spotkanie przegrali. Zjednoczeni odnieśli natomiast 1 zwycięstwo i 2 porażki, a mecz z Włocławią nie doszedł do skutku, jednak jak informowaliśmy wcześniej mecz jednak się odbędzie a termin potwierdził już ZPN w Bydgoszczy 24.05.2017 r. o godzinie 18:00.

XIX kolejka - Szubinianka Szubin

• autor: AdminMLKS, 2017-04-09 08:13

Pora na kolejne ligowe emocje i po raz kolejny na własnym boisku, tym razem Zjednoczeni Piotrków Kujawski podejmować będą zajmującą 5 lokatę Szubiniankę Szubin. W jesiennym meczu Szubinianie wygrali u siebie 1:0. Dzisiejsze spotkanie zaplanowano na niedziele 9 kwietnia o godzinie 17:00. Zapraszamy wszystkich kibiców na mecz!

Dodatkowo mamy informację co do meczu z Włocławią Włocławek. Goście wyrazili chęć rozegrania meczu 24 maja (środa). Czekamy tylko na oficjalne potwierdzenie daty meczu przez KP ZPN w Bydgoszczy.

Zdrój Ciechocinek 4:4 Lider Włoclawek
GKS Baruchowo 3:3 Noteć Gębice
Szubinianka Szubin 2:1 Kujawiak Kowal
Dąb Barcin 2:4 LTP Lubanie
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 4:1 Wisła Dobrzyń (b)
Włocłavia Włocławek (s) 3:0 Start Radziejów
Sparta Janowiec Wlkp. 2:2 Noteć Łabiszyn (b)

Noteć Gębice 2:0 Zjednoczeni Piotrków Kujawski
2017-04-29, 17:00:00

Wręczenie dresów
Ładowanie...

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.