MLKS ZJEDNOCZENI PIOTRKÓW KUJAWSKI - strona nieoficjalna

Zjednoczeni Piotrków Kujawski   Włocłavia Włocławek (s)
2017-05-24, 18:00:00

Statystyki przedmeczowe »

Szubinianka Szubin - Lider Włoclawek
Dąb Barcin - GKS Baruchowo
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Zdrój Ciechocinek
Włocłavia Włocławek (s) - Noteć Gębice
Kujawianka Strzelno (b) - Kujawiak Kowal
Sparta Janowiec Wlkp. - LTP Lubanie
Noteć Łabiszyn (b) - Wisła Dobrzyń (b)

Nasza strona

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. My jako strona nie ponosimy odpowiedzialności za treść opinii komentujących. Masz prawo komentować, wyrażać swoją opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią. Nie masz natomiast prawa używać wulgaryzmów oraz obrażać innych osób. Wszelkie wulgarne komentarze będą usuwane.

Herby

Autorem herbów jest : http://tecographicstudio.na17.pl/images/loga/tgs/tgs1.png

XXI kolejka - Zdrój Ciechocinek

• autor: AdminMLKS, 2017-04-22 11:20

Przed nami kolejna kolejka XXI, a w niej Zjednoczeni Piotrków Kujawski podejmować będą na własnym boisku Zdrój Ciechocinek. Mecz zaplanowano na sobotę 22 kwietnia o godzinie 17:00 na boisku miejskim w Piotrkowie. Zdrój po 20 kolejkach zajmuje wysokie 4 miejsce w tabeli z 32 punktami, wiosną wygrał 3 z 4 spotkań i nadal są w walce o awans. Zjednoczeni natomiast po dwóch porażkach z rzędu spadli na 11 miejsce w tabeli z 21 punktami na swoim koncie będą starali się odskoczyć grupie pościgowej walczącej o utrzymanie.W jesiennym spotkanie Zdrój wygrał w Ciechocinku 3:0. Oby to gospodarz znów zgarnął  trzy punkty. Zapraszamy na mecz!!!

XX kolejka - GKS Baruchowo

• autor: AdminMLKS, 2017-04-15 12:10

W Wielką Sobotę jak co roku rozegrana zostanie kolejka kujawsko-pomorskiej klasy okręgowej, a w niej Zjednoczeni Piotrków Kujawski zagrają na wyjeździe z GKS Baruchowo. Spotkanie odbędzie się dzisiaj o godzinie 15:00 w Baruchowie. W spotkaniu jesiennym Zjednoczeni wygrali 2:1 na swoim boisku. Po ostatniej porażce z Szubinianką trzeba szukać punktów na wyjeździe, gospodarze wiosną spisują się bardzo dobrze wygrywając 3 mecze i jedno spotkanie przegrali. Zjednoczeni odnieśli natomiast 1 zwycięstwo i 2 porażki, a mecz z Włocławią nie doszedł do skutku, jednak jak informowaliśmy wcześniej mecz jednak się odbędzie a termin potwierdził już ZPN w Bydgoszczy 24.05.2017 r. o godzinie 18:00.

XIX kolejka - Szubinianka Szubin

• autor: AdminMLKS, 2017-04-09 08:13

Pora na kolejne ligowe emocje i po raz kolejny na własnym boisku, tym razem Zjednoczeni Piotrków Kujawski podejmować będą zajmującą 5 lokatę Szubiniankę Szubin. W jesiennym meczu Szubinianie wygrali u siebie 1:0. Dzisiejsze spotkanie zaplanowano na niedziele 9 kwietnia o godzinie 17:00. Zapraszamy wszystkich kibiców na mecz!

Dodatkowo mamy informację co do meczu z Włocławią Włocławek. Goście wyrazili chęć rozegrania meczu 24 maja (środa). Czekamy tylko na oficjalne potwierdzenie daty meczu przez KP ZPN w Bydgoszczy.

XVIII kolejka - Dąb Barcin

• autor: AdminMLKS, 2017-04-01 08:12

Po pierwszym przegranym meczu wiosennym z Liderem Włocławek 2:5 (0:3), strzelcami bramek byli: Kozłowski i Kawczyński, pora na kolejne spotkanie na własnym boisku, tym razem przeciwnik teoretycznie powinien być słabszy Dąb Barcin bo o nim mowa, a świadczy o tym ostatnia pozycja w tabeli, lecz oczywiście nikogo nie można lekceważyć, bo goście w swoim pierwszym meczu wygrali i podwoili swój dorobek punktowy z jesieni. Myśląc o utrzymaniu w szeregach piątej ligi po prostu ten mecz trzeba wygrać. Spotkanie zaplanowano na niedzielę 2 kwietnia o godzinie 17:00 na boisku w Piotrkowie Kujawskim. W pierwszym meczu obu drużyn Zjednoczeni wygrali pewnie w Barcinie 0:3. Jak będzie tym razem przekonajcie się sami przychodząc na mecz. Zapraszamy!

XVII kolejka - Lider Włocławek

• autor: AdminMLKS, 2017-03-26 09:31

Z tygodniowym opóźnieniem, ale nareszcie wracamy na ligowe boiska. W ramach XVII kolejki Zjednoczeni Piotrków Kujawski podejmować będą na własnym boisku lidera rozgrywek Lidera Włocławek. W jesiennym spotkaniu we Włocławku padł wynik remisowy 4:4, a Zjednoczeni kończyli w 9-tkę. Dzisiejsze spotkanie zaplanowano na godzinę 16:30 na boisku miejskim w Piotrkowie przy ulicy Kaliskiej. Zapraszamy wszystkich kibiców na mecz!!!

Lider Włoclawek 5:1 Start Radziejów
LTP Lubanie 3:1 Noteć Łabiszyn (b)
Kujawiak Kowal 1:1 Sparta Janowiec Wlkp.
Noteć Gębice 0:1 Kujawianka Strzelno (b)
Zdrój Ciechocinek 0:3 Włocłavia Włocławek (s)
GKS Baruchowo 5:2 Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Szubinianka Szubin 0:1 Dąb Barcin

GKS BaruchowoZjednoczeni Piotrków Kujawski
GKS Baruchowo 5:2 Zjednoczeni Piotrków Kujawski
2017-04-15, 15:00:00

Wręczenie dresów
Ładowanie...

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.