MLKS ZJEDNOCZENI PIOTRKÓW KUJAWSKI - strona nieoficjalna

Najbliższe spotkanie

Zjednoczeni Piotrków KujawskiŁokietek Brześć Kujawski (s)
Zjednoczeni Piotrków Kujawski   Łokietek Brześć Kujawski (s)
2017-10-22, 15:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 7
Ziemowit Osięciny (b) - LTP Lubanie
Gopło Kruszwica (s) - Łokietek Brześć Kujawski (s)
Unia Gniewkowo (b) - Lubienianka Lubień Kujawski (b)
Start Radziejów - Wisła Dobrzyń
Noteć Łabiszyn - GKS Baruchowo
Włocłavia Włocławek - Kujawianka Strzelno
Piast Złotniki Kujawskie (s) - Szubinianka Szubin
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Zdrój Ciechocinek

Nasza strona

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. My jako strona nie ponosimy odpowiedzialności za treść opinii komentujących. Masz prawo komentować, wyrażać swoją opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią. Nie masz natomiast prawa używać wulgaryzmów oraz obrażać innych osób. Wszelkie wulgarne komentarze będą usuwane.

Herby

Autorem herbów jest : http://tecographicstudio.na17.pl/images/loga/tgs/tgs1.png


 

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
15  2017-11-19 Zjednoczeni Piotrków Kujawski Start Radziejów 13:00
15  2017-11-18 GKS Baruchowo Wisła Dobrzyń 17:00
15  2017-11-18 Zdrój Ciechocinek Lubienianka Lubień Kujawski (b) 17:00
15  2017-11-18 Kujawianka Strzelno Łokietek Brześć Kujawski (s) 17:00
15  2017-11-18 Szubinianka Szubin Ziemowit Osięciny (b) 17:00
15  2017-11-18 Piast Złotniki Kujawskie (s) Gopło Kruszwica (s) 17:00
15  2017-11-18 Włocłavia Włocławek Unia Gniewkowo (b) 17:00
15  2017-11-18 Noteć Łabiszyn LTP Lubanie 17:00
14  2017-11-11 Start Radziejów Noteć Łabiszyn 17:00
14  2017-11-11 Unia Gniewkowo (b) Zjednoczeni Piotrków Kujawski 17:00
14  2017-11-11 Gopło Kruszwica (s) Włocłavia Włocławek 17:00
14  2017-11-11 Ziemowit Osięciny (b) Piast Złotniki Kujawskie (s) 17:00
14  2017-11-11 Łokietek Brześć Kujawski (s) Szubinianka Szubin 17:00
14  2017-11-11 Lubienianka Lubień Kujawski (b) Kujawianka Strzelno 17:00
14  2017-11-11 Wisła Dobrzyń Zdrój Ciechocinek 17:00
14  2017-11-11 LTP Lubanie GKS Baruchowo 17:00
13  2017-11-05 Zjednoczeni Piotrków Kujawski Gopło Kruszwica (s) 13:00
13  2017-11-04 Zdrój Ciechocinek GKS Baruchowo 17:00
13  2017-11-04 Kujawianka Strzelno Wisła Dobrzyń 17:00
13  2017-11-04 Szubinianka Szubin Lubienianka Lubień Kujawski (b) 17:00
13  2017-11-04 Piast Złotniki Kujawskie (s) Łokietek Brześć Kujawski (s) 17:00
13  2017-11-04 Włocłavia Włocławek Ziemowit Osięciny (b) 17:00
13  2017-11-04 Noteć Łabiszyn Unia Gniewkowo (b) 17:00
13  2017-11-04 Start Radziejów LTP Lubanie 17:00
12  2017-10-28 Unia Gniewkowo (b) Start Radziejów 17:00
12  2017-10-28 Gopło Kruszwica (s) Noteć Łabiszyn 17:00
12  2017-10-28 Ziemowit Osięciny (b) Zjednoczeni Piotrków Kujawski 17:00
12  2017-10-28 Łokietek Brześć Kujawski (s) Włocłavia Włocławek 17:00
12  2017-10-28 Lubienianka Lubień Kujawski (b) Piast Złotniki Kujawskie (s) 17:00
12  2017-10-28 Wisła Dobrzyń Szubinianka Szubin 17:00
12  2017-10-28 GKS Baruchowo Kujawianka Strzelno 17:00
12  2017-10-28 LTP Lubanie Zdrój Ciechocinek 17:00
11  2017-10-22 Zjednoczeni Piotrków Kujawski Łokietek Brześć Kujawski (s) 15:00
11  2017-10-21 Kujawianka Strzelno Zdrój Ciechocinek 17:00
11  2017-10-21 Szubinianka Szubin GKS Baruchowo 17:00
11  2017-10-21 Piast Złotniki Kujawskie (s) Wisła Dobrzyń 17:00
11  2017-10-21 Włocłavia Włocławek Lubienianka Lubień Kujawski (b) 17:00
11  2017-10-21 Noteć Łabiszyn Ziemowit Osięciny (b) 17:00
11  2017-10-21 Start Radziejów Gopło Kruszwica (s) 17:00
11  2017-10-21 Unia Gniewkowo (b) LTP Lubanie 17:00
10  2017-10-14 Gopło Kruszwica (s) Unia Gniewkowo (b) 17:00
10  2017-10-14 Ziemowit Osięciny (b) Start Radziejów 17:00
10  2017-10-14 Łokietek Brześć Kujawski (s) Noteć Łabiszyn 17:00
10  2017-10-14 Lubienianka Lubień Kujawski (b) Zjednoczeni Piotrków Kujawski 17:00
10  2017-10-14 Wisła Dobrzyń Włocłavia Włocławek 17:00
10  2017-10-14 GKS Baruchowo Piast Złotniki Kujawskie (s) 17:00
10  2017-10-14 Zdrój Ciechocinek Szubinianka Szubin 17:00
10  2017-10-14 LTP Lubanie Kujawianka Strzelno 17:00
2017-10-08 Zjednoczeni Piotrków Kujawski Wisła Dobrzyń 15:00
2017-10-07 Szubinianka Szubin Kujawianka Strzelno 17:00
2017-10-07 Piast Złotniki Kujawskie (s) Zdrój Ciechocinek 17:00
2017-10-07 Włocłavia Włocławek GKS Baruchowo 17:00
2017-10-07 Noteć Łabiszyn Lubienianka Lubień Kujawski (b) 17:00
2017-10-07 Start Radziejów Łokietek Brześć Kujawski (s) 17:00
2017-10-07 Unia Gniewkowo (b) Ziemowit Osięciny (b) 17:00
2017-10-07 Gopło Kruszwica (s) LTP Lubanie 17:00
2017-09-30 Ziemowit Osięciny (b) Gopło Kruszwica (s) 17:00
2017-09-30 Łokietek Brześć Kujawski (s) Unia Gniewkowo (b) 17:00
2017-09-30 Lubienianka Lubień Kujawski (b) Start Radziejów 17:00
2017-09-30 Wisła Dobrzyń Noteć Łabiszyn 17:00
2017-09-30 GKS Baruchowo Zjednoczeni Piotrków Kujawski 17:00
2017-09-30 Zdrój Ciechocinek Włocłavia Włocławek 17:00
2017-09-30 Kujawianka Strzelno Piast Złotniki Kujawskie (s) 17:00
2017-09-30 LTP Lubanie Szubinianka Szubin 17:00
2017-09-24 Zjednoczeni Piotrków Kujawski Zdrój Ciechocinek 16:00
2017-09-23 Piast Złotniki Kujawskie (s) Szubinianka Szubin 17:00
2017-09-23 Włocłavia Włocławek Kujawianka Strzelno 17:00
2017-09-23 Noteć Łabiszyn GKS Baruchowo 17:00
2017-09-23 Start Radziejów Wisła Dobrzyń 17:00
2017-09-23 Unia Gniewkowo (b) Lubienianka Lubień Kujawski (b) 17:00
2017-09-23 Gopło Kruszwica (s) Łokietek Brześć Kujawski (s) 17:00
2017-09-23 Ziemowit Osięciny (b) LTP Lubanie 17:00
2017-09-16 Łokietek Brześć Kujawski (s) 6:2 Ziemowit Osięciny (b) zobacz ›
2017-09-16 Lubienianka Lubień Kujawski (b) 2:1 Gopło Kruszwica (s) zobacz ›
2017-09-16 Wisła Dobrzyń 0:4 Unia Gniewkowo (b) zobacz ›
2017-09-16 GKS Baruchowo 2:2 Start Radziejów zobacz ›
2017-09-16 Zdrój Ciechocinek 4:0 Noteć Łabiszyn zobacz ›
2017-09-16 Kujawianka Strzelno 2:1 Zjednoczeni Piotrków Kujawski relacja ›
2017-09-16 Szubinianka Szubin 1:3 Włocłavia Włocławek zobacz ›
2017-09-16 LTP Lubanie 3:2 Piast Złotniki Kujawskie (s) zobacz ›
2017-09-10 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2:4 Szubinianka Szubin relacja ›
2017-09-09 Włocłavia Włocławek 14:0 Piast Złotniki Kujawskie (s) zobacz ›
2017-09-09 Noteć Łabiszyn 3:1 Kujawianka Strzelno zobacz ›
2017-09-09 Start Radziejów 2:1 Zdrój Ciechocinek zobacz ›
2017-09-09 Unia Gniewkowo (b) 2:0 GKS Baruchowo zobacz ›
2017-09-09 Gopło Kruszwica (s) 1:2 Wisła Dobrzyń zobacz ›
2017-09-09 Ziemowit Osięciny (b) 2:2 Lubienianka Lubień Kujawski (b) zobacz ›
2017-09-09 Łokietek Brześć Kujawski (s) 5:1 LTP Lubanie zobacz ›
2017-09-02 Lubienianka Lubień Kujawski (b) 3:4 Łokietek Brześć Kujawski (s) zobacz ›
2017-09-02 Wisła Dobrzyń 2:2 Ziemowit Osięciny (b) zobacz ›
2017-09-02 GKS Baruchowo 3:1 Gopło Kruszwica (s) zobacz ›
2017-09-02 Zdrój Ciechocinek 3:1 Unia Gniewkowo (b) zobacz ›
2017-09-02 Kujawianka Strzelno 1:1 Start Radziejów zobacz ›
2017-09-02 Szubinianka Szubin 1:1 Noteć Łabiszyn zobacz ›
2017-09-02 Piast Złotniki Kujawskie (s) 4:5 Zjednoczeni Piotrków Kujawski relacja ›
2017-09-02 LTP Lubanie 4:3 Włocłavia Włocławek zobacz ›
2017-08-26 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 1:6 Włocłavia Włocławek relacja ›
2017-08-26 Noteć Łabiszyn 12:0 Piast Złotniki Kujawskie (s) zobacz ›
2017-08-26 Start Radziejów 3:0 Szubinianka Szubin zobacz ›
2017-08-26 Unia Gniewkowo (b) 2:2 Kujawianka Strzelno zobacz ›
2017-08-26 Gopło Kruszwica (s) 4:2 Zdrój Ciechocinek zobacz ›
2017-08-26 Ziemowit Osięciny (b) 3:2 GKS Baruchowo zobacz ›
2017-08-26 Łokietek Brześć Kujawski (s) 2:0 Wisła Dobrzyń zobacz ›
2017-08-26 Lubienianka Lubień Kujawski (b) 1:1 LTP Lubanie zobacz ›
2017-08-19 Wisła Dobrzyń 2:1 Lubienianka Lubień Kujawski (b) zobacz ›
2017-08-19 GKS Baruchowo 1:2 Łokietek Brześć Kujawski (s) zobacz ›
2017-08-19 Zdrój Ciechocinek 6:0 Ziemowit Osięciny (b) zobacz ›
2017-08-19 Kujawianka Strzelno 2:1 Gopło Kruszwica (s) zobacz ›
2017-08-19 Szubinianka Szubin 1:5 Unia Gniewkowo (b) zobacz ›
2017-08-19 Piast Złotniki Kujawskie (s) 1:6 Start Radziejów zobacz ›
2017-08-19 Włocłavia Włocławek 2:1 Noteć Łabiszyn zobacz ›
2017-08-19 LTP Lubanie 3:0 Zjednoczeni Piotrków Kujawski relacja ›
2017-08-13 Ziemowit Osięciny (b) 2:2 Kujawianka Strzelno zobacz ›
2017-08-12 Noteć Łabiszyn 3:0 Zjednoczeni Piotrków Kujawski relacja ›
2017-08-12 Start Radziejów 2:2 Włocłavia Włocławek zobacz ›
2017-08-12 Unia Gniewkowo (b) 9:0 Piast Złotniki Kujawskie (s) zobacz ›
2017-08-12 Gopło Kruszwica (s) 3:0 Szubinianka Szubin zobacz ›
2017-08-12 Łokietek Brześć Kujawski (s) 4:3 Zdrój Ciechocinek zobacz ›
2017-08-12 Lubienianka Lubień Kujawski (b) 3:3 GKS Baruchowo zobacz ›
2017-08-12 Wisła Dobrzyń 2:1 LTP Lubanie zobacz ›

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2017-09-06 Orion Popowo 3:3 Zjednoczeni Piotrków Kujawski zobacz ›

Wyniki

Ostatnia kolejka 6
LTP Lubanie 3:2 Piast Złotniki Kujawskie (s)
Szubinianka Szubin 1:3 Włocłavia Włocławek
Kujawianka Strzelno 2:1 Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Zdrój Ciechocinek 4:0 Noteć Łabiszyn
GKS Baruchowo 2:2 Start Radziejów
Wisła Dobrzyń 0:4 Unia Gniewkowo (b)
Lubienianka Lubień Kujawski (b) 2:1 Gopło Kruszwica (s)
Łokietek Brześć Kujawski (s) 6:2 Ziemowit Osięciny (b)

Reklama

Ostatnie spotkanie

Kujawianka StrzelnoZjednoczeni Piotrków Kujawski
Kujawianka Strzelno 2:1 Zjednoczeni Piotrków Kujawski
2017-09-16, 16:00:00
    relacja »

Logowanie

Najnowsza galeria

Wręczenie dresów
Ładowanie...

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Statystyki drużyny

Kontakty

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 531, wczoraj: 601
ogółem: 2 705 664

statystyki szczegółowe