Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Zootechnik Kołuda Wielka

Aktualności

Remis na początek

• autor: AdminMLKS, 2011-07-24 13:10

Zjednoczeni Piotrków Kujawski zremisowali w pierwszym meczu sparingowym z V ligową drużyną GKS Sompolno 3:3 (2:0). Bramki dla MLKS-u zdobyli: Kaszubski Patryk 2, Doręda Cezary.

Wypowiedź trenera Tomasza Jarońskiego po meczu:

" Pierwszy mecz sparingowy pomimo naszej przewagi zakończył się dla nas tylko remisem. Zabrakło konsekwencji do końca meczu, mieliśmy rywala na łopatkach i zamiast go dobić (w drugiej połowie 4 setki) to wyciągnęliśmy pomocną dłoń z czego przeciwnik skorzystał w ostatnich pięciu minutach doprowadził do wyrównania. Był to nasz pierwszy mecz po tygodniu intensywnych zajęć i mamy prawo być trochę zmęczeni, ale nie może być tak, że 80 minut gramy dobrze, a w końcówce popełniamy takie same błędy i tracimy pewne zwycięstwo. Należy pamiętać, że rywale w lidze będą mocniejsi i musimy grać do końca konsekwentnie. Z przyczyn osobistych zabrakło dziś Mateusza i Przemka Betlińskich, Kozłowskiego, Lebiody, Gawrońskiego - wraca w połowie sierpnia, Żaka. nie było też Kicińskiego - któremu  podobno budzik się zatarł i nie wstał. Grał Pawlak Paweł ze Startu. Miał kilka dobrych interwencji, lecz przy pierwszej bramce mógł zrobić dużo więcej"

Zdjęcia z meczu autorstwa W. Kucharskiego dostępne pod tym linkiem >>>klik<<<

Zjednoczeni zagrali w składzie: Banasiak Krystian,- Ornat Bartek, Mańkowski Przemek, Jaroński Tomasz, Mańkowski Bartek,- Hełminiak Piotr, Kawczyński Kamil, Walczak Jerzy, Kuligowski Daniel, Kaszubski Patryk, Doręda Cezary   po przerwie zagrali również: Pawlak Paweł (bramkarz), Małachowski Krzysztof, Stępiński Dawid