Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Zootechnik Kołuda Wielka

Aktualności

Wysoka porażka

• autor: AdminMLKS, 2011-07-27 20:15

W swoim drugim meczu sparingowym Zjednoczeni Piotrków Kujawski mimo prowadzenia 1:0 ulegli Kujawiance Izbicy Kujawskiej 1:5 (1:2). Jedyną bramkę dla MLKSu zdobył Małachowski Krzysztof.

Wypowiedź trenera Tomasza Jarońskiego po meczu:

" Przegrana 1:5 jest dotkliwa lecz cały czas dążymy do tego by nasza gra była lepsza. Wynik nie odzwierciedla tego co działo się na boisku. Pierwsza połowa to zdecydowana nasza przewaga, lecz na przerwę przegrywaliśmy. Rozluźnienie w końcówce wykorzystali goście zdobywając dwa gole. Rywal pomimo tego, że nie grał rewelacyjnie potrafił swoim boiskowym cwaniactwem sprawić, że po pierwszej połowie prowadzili. Druga część do 70 minuty  była wyrównana z szansami dla obu drużyn na bramki, lecz trafiali już tylko zawodnicy z Izbicy. Od 70 minuty to dominacja Kujawianki, my nie byliśmy w stanie nic stworzyć, a i w defensywie olbrzymie problemy i dlatego spotkanie zakończyło się naszą wysoką porażką"

Wyjściowy skład: Pawlak Paweł, Mańkowski Przemysław, Jaroński Tomasz, Małachowski Krzysztof, Żak Mateusz, Hełminiak Piotr, Walczak Jerzy, Kawczyński Kamil, Kuligowski Daniel, Kaszubski Patryk, Doręda Cezary   zagrali również: Lebioda Przemysław, Banasiak Krystian, Rybicki Paweł, Betliński Przemysław, Ornat Bartek, Kiciński Marcin