Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Zootechnik Kołuda Wielka

Aktualności

Lepsza druga połowa

• autor: AdminMLKS, 2011-08-07 17:26

Zjednoczeni Piotrków Kujawski pokonali w ostatnim meczu sparingowym A klasową drużynę Lecha Dobre 6:4 (1:3). Bramki dla MLKSu zdobyli: Kozłowski Michał 2, Lebioda Przemek (karny po faulu na Dorędzie), Rybicki Paweł, Kaszubski Patryk i Stępiński Dawid.

Wypowiedź trenera Tomasza Jarońskiego po meczu:

" O pierwszej połowie to lepiej jak najszybciej zapomnieć. To było coś strasznego, ale wreszcie należy wyciągnąć z tej lekcji wnioski bo liga już za tydzień. Ustawienie którym graliśmy w pierwszej części nie zdało w tym momencie egzaminu. W drugiej połowie po 9 zmianach i gdy rywal opadł z sił to dopiero zaczęliśmy uzyskiwać przewagę i zdobywać bramki. Muszę podkreślić dobrą postawę w bramce niespełna 16-o letniego Maciejewskiego, który bronił i kierował obroną jak boiskowy wyga. Na pewno już niedługo Zjednoczeni będą mieli z niego pożytek, bo na razie nie może jeszcze występować w seniorach"

Skład I połowa: Pawlak Paweł - Kiciński Marcin, Mańkowski Przemek, Małachowski Krzysztof, Betliński Przemek - Jaroński Tomasz, Kawczyński Kamil, Hełminiak Piotr, Doręda Cezary, Kuligowski Daniel, Lebioda Przemek

Skład II połowa: Maciejewski Eliasz - Kiciński Marcin, Ornat Bartek, Mańkowski Bartek, Żak Mateusz - Rybicki Paweł, Walczak Jerzy, Lebioda Przemek (Jaroński 68'), Stępiński Dawid - Kaszubski Patryk, Kozłowski Michał