Pograli do końca - zwycięska passa trwa!!!

• autor: AdminMLKS, 2011-10-30 16:37

Zjednoczeni Piotrków Kujawski, po pełnym emocji i zwrotów akcji meczu, odnieśli kolejne 4 zwycięstwo z rzędu na własnym boisku pokonując dzisiaj Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 3:2 (2:0).  Bramki dla MLKSu zdobyli: Mańkowski Przemek 2 oraz Małachowski Krzysztof. Dzięki kolejnym 3 pkt, Zjednoczeni awansowali na 10 miejsce w tabeli z dorobkiem 18 pkt. Za tydzień bardzo ważny mecz w Barcinie!!

Wypowiedź trenera Tomasza Jarońskiego po meczu:

" Dzisiejszy sukces został odniesiony na bardzo trudnym przeciwniku, który przez całe spotkanie nie dawał nam ani chwili wytchnienia. Moi zawodnicy musieli włożyć mnóstwo sił by powstrzymać bardzo groźnych rywali. początek w naszym wykonaniu był bardzo ospały. Dopiero po kwadransie się obudziliśmy i zdołaliśmy przenieść ciężar gry na połowę gości. Bramkę zdobyliśmy, z resztą, pozostałe też po stałym fragmencie. Za kilka chwil nasz skrzydłowy Rybicki znalazł się oko w oko z bramkarzem Brzyskorolu, lecz zabrakło zimnej krwi w wykończeniu akcji. To były wszystkie nasze okazje w pierwszej połowie. Podobnie przebiegała druga część. Gra głownie toczyła się na naszej połowie. Przyjezdni jednak nie mieli pomysłu na strzelenie gola, my z kolei podwyższyliśmy wynik po główce Przemka Mańkowskiego. I nagle przestało dopisywać nam szczęście. Po dośrodkowaniu z prawej str. piłka znalazła drogę do naszej bramki. Za chwilę kolejna akcja i rzut karny zamieniony przez gości na kolejną bramkę. I gdy rywal czekał by nas dobić wywalczyliśmy kolejny rzut wolny, a w zamieszaniu podbramkowym najwięcej przytomności zachował nasz kapitan. Mogliśmy podwyższyć wynik, lecz w sytuacji sam na sam Kuligowski tylko sobie w wiadomy sposób przestrzelił. Udało nam się dowieźć do końca zwycięstwo w meczu w którym byliśmy od przeciwnika słabsi. lecz to jest nie istotne. To są punkty które oddalają nas od strefy spadkowej."

Skład Zjednoczonych: Gawroński Sebastian - Mańkowski Przemek, Małachowski Krzysztof, Mańkowski Bartek, Betliński Przemek (Jaroński Tomasz 65')  -  Rybicki Paweł, Kawczyński Kamil, Hełminiak Piotr, Kuligowski Daniel, Lebioda Przemek (Walczak Jerzy 85') -  Kozłowski Michał (Kaszubski Patryk 75')

autor: ~gksbar 2011-10-30 17:11:13

avatar ta runda była dla beniaminków oby nasstępna też

autor: ~MLKS 2011-10-30 19:09:56

avatar BRAWO CHŁOPAKI W RUNDZIE WIOSSENEJ MUSI BYC DOPING BO WAM SIE NALEZY JAK Chu* .U Kafusa bylo widac łzy radosci !!

autor: miks124 2011-10-30 19:55:22

Profil miks124 w Futbolowo brawa za wynik

OBY W BARCINIE 3 PUNKTY

autor: ~kibic 3 2011-10-30 21:09:47

avatar licza sie punkty , w koncowce nerwy ale jest zwyciestwo swietnie panowie gratuluje ;)MLKS;)

autor: ~kibic 2011-10-31 17:01:50

avatar smieszny opis meczu ma drużyna z brzyska, bo z przegranym meczem nie potrafią się pogodzić. kiedy był dla nich niodgwizdany karny no chyba ze ten nawet małoteatralny pad podciagneli pod karnego? sędzia mylił się w obie str, poza tym oni nie mali takich 200% jak my. choć trzeba przyznać ze byli baardzo groźni, ale przegrywać nie potrafia.

autor: ~Piotrkowinin 2011-10-31 18:51:02

avatar No to chyba z meczu na mecz jesteśmy coraz bliżej derbów ze Startem Radziejów :D Obyśmy sie utrzymali, a spadek Startu to chyba formalność :) ;p

autor: ~xxx 2011-10-31 20:41:56

avatar Ile będzie pauzował Dawid Stępiński?

autor: ~znawca 2011-11-01 07:27:53

avatar stępień dostał 1 mecz pauzy

autor: ~741 2011-11-01 13:22:57

avatar kamil w barcinie pamietajcie o skrzydlowy dobra gra na nich to macie mecz wygrany

autor: ~Start 2011-11-02 16:56:15

avatar jasne, ja wam życze jak najlepiej, ale Start utrzymać sie utrzyma, ludzie znajacy sie na piłce wiedza że pewien Pan zamiast trenowac Start to soby wyjechal i zostawil nieprzygotowana druzyńe do sezonu, miejmy nadzieje ze da sie to nadrobić na wiosne ;)

nie liczyłbym na derby - Pozdrawiam

autor: ~do Start 2011-11-02 18:32:00

avatar Ważne jest mieć optymistyczne nastawienie, zwłaszcza w waszej sytuacji :) powodzenia w utrzymaniu, chociaż trudno mi w to uwierzyć, ale cuda się zdarzają :) pozdrawiam.

autor: ~kibic 2011-11-04 09:33:13

avatar stepien dostal 2 mecze- zrodlo KPZPN

autor: ~Kibic 2011-11-04 20:13:54

avatar Szkoda stepnia ze nie moze grac w tym meczu.napewno by pomogl druzynie.chodza plotki ze stepien ma oferty z innych klubow.