Trzeci tydzień przygotowań za nami!!!

• autor: gawron17, 2012-02-14 18:14

Czwarty  tydzień przygotowań do rundy wiosennej rozpoczęli nasi piłkarze, podopieczni trenera Kamila Kawczyńskiego , trenują na Hali i na obiekcie Orlik 2012. W zajęciach uczestniczą byli zawodnicy, jak i nowi, na zajęciach pojawiają się również zawodnicy zainteresowani grą w naszym klubie. Poprosiliśmy trenera o wypowiedz na temat przygotowań drużyny do rundy wiosennej.

Wypowiedz Trenera Kamila Kawczyńskiego:

Oficjalne przygotowania do nowego sezonu zaczęliśmy 23.01.2012r.Zajęcia odbywają się trzy razy w tygodniu, trenujemy na Hali, Orliku oraz stadionie. Przez pierwsze dwa tygodnie był to okres wprowadzający i przygotowujący do ciężkiej pracy, aktualnie jesteśmy na etapie „ładowania akumulatorów ‘. Frekwencja na treningach na początku nie była zbyt rewelacyjna ale im dalej w las tym więcej drzew i oby ta tendencja się utrzymywała. Zawodnicy pracują w systemie zmianowym i poza granicami naszego miasta, ale starają się być na zajęciach, jeżeli ich zabraknie przychodzą na treningi do juniorów także z tym nie jest źle. Gorzej z meczami, ponieważ tego nie da się w jakiś sposób zastąpić. Bardzo się cieszę a zarazem Dziękuje Tomaszowi Jarońskiemu, że drużyna znalazła optymalny dla siebie system gry myślę, iż każdemu z nas jest w nim dobrze.

Sparingi gramy ze zróżnicowanymi przeciwnikami co pozwoli nam przetrenować warianty ofensywne i defensywne. Myślę że nie tylko nasz klub boryka się z powyższymi problemami. Naszą siłą jest dobra atmosfera w drużynie i lokalny patriotyzm oraz chęć walki na sto procent w każdym meczu. Będziemy robić wszystko aby Zjednoczeni pozostali w szeregach piąto ligowców. Zadanie na pewno nie będzie łatwe czy proste. Jesteśmy panami swego losu i z takim zaangażowaniem jak to miało miejsce w  drugiej części rundy jesiennej możemy osiągnąć ten cel.

autor: ~Brawo 2012-02-14 19:44:51

avatar No, no niespodziewałem sie czegos takiego... :)
Teraz się poczułem jak w jakims 3 4 ligowym klubie !!!!!!

autor: ~Zjedno-czeni 2012-02-14 20:30:22

avatar www.wt07.wrzuc.to/obrazek/t6THU6/Tapeta_ offical.JPG :]
To dla mego klubu :D

autor: ~Honoratka 2012-02-14 20:35:19

avatar A da radę zrobić wywiad z naszym Gustliczkiem? Wciąż myślę o jego potężnych łydkach przed zaśnięciem. Ale na meczach bedzie walił odłamkowym!

autor: ~gustlik 2012-02-15 10:11:57

avatar Wszyscy walą z fałsza, a ja z pancerfałsza:)xdxd pozdrawiam moje fanki, buziale

autor: ~Ania 2012-02-15 14:32:29

avatar Ja tam wolę mojego Patryczka. Jak on ostatnio wymiatał na prawej pomocy;) jest taki waleczny;d Achh.. Szkoda że on woli trzydziestolatki:(

autor: ~anonim 2012-02-16 15:54:38

avatar kawus robi ze siebie gwiazde teraz!!!!

autor: ~do anonim 2012-02-16 20:38:20

avatar Jaką gwiazdę? Wykonuje dobrze swoją prace i jak jeszcze masz swoje głupie teorie to zachowaj je dla siebie.!!!!!!!!

autor: ~Piłkarz 2012-02-16 21:49:00

avatar Kawus chce jak najlepiej dla drużyny i robi co może. W drużynie jest dobra atmosfera

autor: ~zawodnik 2012-02-17 14:52:29

avatar anonim ogarnij dzięki kawusowi ten klub się nie rozpad!!!