Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Zootechnik Kołuda Wielka

Aktualności

XVII kolejka - Pałuczanka Żnin

• autor: AdminMLKS, 2012-03-22 22:10

Nareszcie po ponad 4 miesięcznej przerwie wracamy do walki o ligowe punkty. Przed nami runda rewanżowa i walka o utrzymanie się w szeregach V-ligowców. Na początek w XVII kolejce Zjednoczeni Piotrków Kujawski podejmować będą na własnym boisku Pałuczankę Żnin która z dorobkiem 26 punktów zajmuje 6 lokatę. Dla przypomnienia Zjednoczeni z 21 punktami są na 11 miejscu. Będzie to czwarte spotkanie tych drużyn w historii, dotychczasowy bilans to 2 remisy i 1 porażka  (bilans  bramkowy 4-5). Najbliższe spotkanie odbędzie się 25 marca o godz 16:00 na boisku w Piotrkowie. Arbitrem głównym będzie Pan Piotr Jaranowski, a pomagać mu będą Rafał Jankowski oraz Filip Krzywicki. Zapraszamy wszystkich wiernych kibiców i prosimy o gorący doping!

Po przerwie wraca także liga typera, więc zapraszamy do ponownego typowania wyników i życzymy dobrej zabawy!