XXII-GKS Baruchowo

• autor: gawron17, 2012-04-27 13:45

Przed nami XXII kolejka spotkań w której Zjednoczeni wybierają się na piękny obiekt do Baruchowa by zmierzyć się  z miejscową drużyną. Nasi piłkarze po pierwszej wygranej w tym roku będą chcieli pokazać że to nie był przypadek i za wszelką cenę będą chcieli podbić Baruchowo .Przeciwnik na wiosnę spisuję się całkiem dobrze i z dorobkiem 30pkt zajmuję 8 pozycje w tabeli. Mecz odbędzie się w sobotę o godz 16 w Baruchowie a sędziować to spotkanie będzie trójka arbitrów z Włocławka: główny Zasada, a pomagać mu będą Jankowski i Gołębiewski. Zapraszamy wszystkich kibiców na mecz zaprzyjaźnionych drużyn. Liczymy na komplet punktów.

autor: ~koza mieeeetteeekkkk 2012-04-27 20:10:09

autor: ~szwagier 2012-04-28 06:15:49

avatar jedzie wogole ktos na mecz??

autor: ~kibol 2012-04-28 08:02:04

avatar chłopaki jaroncescu nie bylo wtedy na zdjeciu poniewaz mial ostatnie 10 minut na solarium:)ibyl z jednym słynnym obywatelem bułgarii tzw ,,eme remek"!a do koziołka:wez dzisiaj na mecz swojego nowego tableta ffffanpak:)

autor: ~koza do rikiego 2012-04-28 11:46:43

avatar ja mogę muzykę ci napisać ale tylko w polifonii.

autor: ~kibic 2012-04-28 13:28:39

avatar obstawiam 3-1 dla gopodarzy,obym się mylił