XXIV kolejka - Sadownik Waganiec

• autor: AdminMLKS, 2012-05-04 15:59

Jeszcze nie opadły emocje po zwycięstwie Zjednoczonych nad Lipnem, a przed nami już kolejna 24 kolejka kujawsko - pomorskiej V ligi, a w niej Zjednoczeni Piotrków Kujawski wybiorą się na mecz wyjazdowy do Zbrachlina by zagrać Sadownikiem Waganiec który tam rozgrywa swoje mecze. Rywal w ostatniej kolejce przegrał w Złotnikach 4:3 natomiast Zjednoczeni są od 3 spotkań niepokonani i pojadą na mecz walczyć o kolejne 3 oczka! Mecz odbędzie się w sobotę 5 maja o godzinie 16:00 na boisku w Zbrachlinie. Spotkanie poprowadzi trójka sędziowska z Lipna, arbiter główny Krzysztof Budziński, a na liniach Dariusz Łęgosz oraz Maciej Kowalski. Zapraszamy wszystkich kibiców na mecz!!!

autor: AdminMLKS 2012-05-05 08:14:21

Profil AdminMLKS w Futbolowo Są 4 miejsca na mecz z Sadownikiem. Chętni zgłaszać się pod nr tel.781-950-597

autor: ~MLKS 2012-05-05 09:57:24

avatar Jedzie ktoś na ten meczyk ??? ...Tylko wygrana !!! ;P