- autor: AdminMLKS, 2012-07-18 14:13
-
Znamy już zestaw par pierwszej kolejki sezonu 2012/2013 która odbędzie się 11/12 sierpnia:
Zdrój Ciechocinek - Lider Włocławek
Orlęta Aleksandrów Kuj. - Kujawiak Kowal
Czarni Wierzchosławice - Zjednoczeni Piotrków Kuj.
Piast Złotniki Kuj. - Pałuczanka Żnin
Grot Kowalki - GKS Baruchowo
Kujawianka Strzelno - Goplania Inowrocław
Sadownik Waganiec - Kujawy Markowice
Start Radziejów - Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Sezon zacznie się 11/12 sierpnia, II i VI kolejka odbędą się w środy, runda jesienna kończy się 4/5 listopad natomiast 10/11 listopad zostanie rozegrana jedna kolejka awansem z rundy wiosennej. Zatem w tym roku Zjednoczeni zagrają 8 spotkań domowych oraz 8 spotkań wyjazdowych. W dalszej cześć newsa można zapoznać się z całym terminarzem który dostępny jest także w panelu "Menu" po lewej stronie.
czytaj dalej...
1. kolejka 11/12 sierpnia 2012 r.
Zdrój Ciechocinek - Lider Włocławek
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Kujawiak Kowal
Czarni Wierzchosławice - Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Piast Złotniki Kujawskie - Pałuczanka Żnin
Grot Kowalki - GKS Baruchowo
Kujawianka Strzelno - Goplania Inwrocław
Sadownik Waganiec - Kujawy Markowice
Start Radziejów - Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
2. kolejka 15 sierpnia 2012 r. - środa
Lider Włocławek - Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Kujawy Markowice - Start Radziejów
Goplania Inowrocław - Sadownik Waganiec
GKS Baruchowo - Kujawianka Strzelno
Pałuczanka Żnin - Grot Kowalki
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Piast Złotniki Kujawskie
Kujawiak Kowal - Czarni Wierzchosławice
Zdrój Ciechocinek - Orlęta Aleksandrów Kujawski
3. kolejka 18/19 sierpnia 2012 r.
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Lider Włocławek
Czarni Wierzchosławice - Zdrój Ciechocinek
Piast Złotniki Kujawskie - Kujawiak Kowal
Grot Kowalki - Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Kujawianka Strzelno - Pałuczanka Żnin
Sadownik Waganiec - GKS Baruchowo
Start Radziejów - Goplania Inowrocław
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko - Kujawy Markowice
4. kolejka 25/26 sierpnia 2012 r.
Lider Włocławek - Kujawy Markowice
Goplania Inowrocław - Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
GKS Baruchowo - Start Radziejów
Pałuczanka Żnin - Sadownik Waganiec
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Kujawianka Strzelno
Kujawiak Kowal - Grot Kowalki
Zdrój Ciechocinek - Piast Złotniki Kujawskie
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Czarni Wierzchosławice
5. kolejka 1/2 września 2012 r.
Czarni Wierzchosławice - Lider Włocławek
Piast Złotniki Kujawskie - Orlęta Aleksandrów Kujawski
Grot Kowalki - Zdrój Ciechocinek
Kujawianka Strzelno - Kujawiak Kowal
Sadownik Waganiec - Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Start Radziejów - Pałuczanka Żnin
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko - GKS Baruchowo
Kujawy Markowice - Goplania Inowrocław
6. kolejka 5 września 2012 r. - środa
Lider Włocławek - Goplania Inowrocław
GKS Baruchowo - Kujawy Markowice
Pałuczanka Żnin - Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Start Radziejów
Kujawiak Kowal - Sadownik Waganiec
Zdrój Ciechocinek - Kujawianka Strzelno
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Grot Kowalki
Czarni Wierzchosławice - Piast Złotniki Kujawskie
7. kolejka 8/9 września 2012 r.
Piast Złotniki Kujawskie - Lider Włocławek
Grot Kowalki - Czarni Wierzchosławice
Kujawianka Strzelno - Orlęta Aleksandrów Kujawski
Sadownik Waganiec - Zdrój Ciechocinek
Start Radziejów - Kujawiak Kowal
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko - Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Kujawy Markowice - Pałuczanka Żnin
Goplania Inowrocław - GKS Baruchowo
8. kolejka 15/16 września 2012 r.
Lider Włocławek - GKS Baruchowo
Pałuczanka Żnin - Goplania Inowrocław
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Kujawy Markowice
Kujawiak Kowal - Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Zdrój Ciechocinek - Start Radziejów
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Sadownik Waganiec
Czarni Wierzchosławice - Kujawianka Strzelno
Piast Złotniki Kujawskie - Grot Kowalki
9. kolejka 22/23 września 2012 r.
Grot Kowalki - Lider Włocławek
Kujawianka Strzelno - Piast Złotniki Kujawskie
Sadownik Waganiec - Czarni Wierzchosławice
Start Radziejów - Orlęta Aleksandrów Kujawski
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko - Zdrój Ciechocinek
Kujawy Markowice - Kujawiak Kowal
Goplania Inowrocław - Zjednoczeni Piotrków Kujawski
GKS Baruchowo - Pałuczanka Żnin
10. kolejka 29/30 września 2012 r.
Lider Włocławek - Pałuczanka Żnin
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - GKS Baruchowo
Kujawiak Kowal - Goplania Inowrocław
Zdrój Ciechocinek - Kujawy Markowice
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Czarni Wierzchosławice - Start Radziejów
Piast Złotniki Kujawskie - Sadownik Waganiec
Grot Kowalki - Kujawianka Strzelno
11. kolejka 6/7 października 2012 r.
Kujawianka Strzelno - Lider Włocławek
Sadownik Waganiec - Grot Kowalki
Start Radziejów - Piast Złotniki Kujawskie
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko - Czarni Wierzchosławice
Kujawy Markowice - Orlęta Aleksandrów Kujawski
Goplania Inowrocław - Zdrój Ciechocinek
GKS Baruchowo - Kujawiak Kowal
Pałuczanka Żnin - Zjednoczeni Piotrków Kujawski
12. kolejka 13/14 października 2012 r.
Lider Włocławek - Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Kujawiak Kowal - Pałuczanka Żnin
Zdrój Ciechocinek - GKS Baruchowo
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Goplania Inowrocław
Czarni Wierzchosławice - Kujawy Markowice
Piast Złotniki Kujawskie - Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Grot Kowalki - Start Radziejów
Kujawianka Strzelno - Sadownik Waganiec
13. kolejka 20/21 października 2012 r.
Sadownik Waganiec - Lider Włocławek
Start Radziejów - Kujawianka Strzelno
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko - Grot Kowalki
Kujawy Markowice - Piast Złotniki Kujawskie
Goplania Inowrocław - Czarni Wierzchosławice
GKS Baruchowo - Orlęta Aleksandrów Kujawski
Pałuczanka Żnin - Zdrój Ciechocinek
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Kujawiak Kowal
14. kolejka 27/28 października 2012 r.
Lider Włocławek - Kujawiak Kowal
Zdrój Ciechocinek - Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Pałuczanka Żnin
Czarni Wierzchosławice - GKS Baruchowo
Piast Złotniki Kujawskie - Goplania Inowrocław
Grot Kowalki - Kujawy Markowice
Kujawianka Strzelno - Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Sadownik Waganiec - Start Radziejów
15. kolejka 3/4 listopada 2012 r.
Start Radziejów - Lider Włocławek
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko - Sadownik Waganiec
Kujawy Markowice - Kujawianka Strzelno
Goplania Inowrocław - Grot Kowalki
GKS Baruchowo - Piast Złotniki Kujawskie
Pałuczanka Żnin - Czarni Wierzchosławice
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Orlęta Aleksandrów Kujawski
Kujawiak Kowal - Zdrój Ciechocinek
16. kolejka 10/11 listopada 2012 r.
Lider Włocławek – Zdrój Ciechocinek
Kujawiak Kowal - Orlęta Aleksandrów Kujawski
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Czarni Wierzchosławice
Pałuczanka Żnin - Piast Złotniki Kujawskie
GKS Baruchowo - Grot Kowalki
Goplania Inowrocław - Kujawianka Strzelno
Kujawy Markowice - Sadownik Waganiec
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko - Start Radziejów