Klątwa Sadownika....

• autor: AdminMLKS, 2012-09-01 19:36

Porażką zakończył się mecz V kolejki w którym Zjednoczeni Piotrków Kujawski przegrali z Sadownikiem Waganiec 3:1 (0:0). Jedyną bramkę dla MLKSu zdobył Daniel Kuligowski. Po raz kolejny Zjednoczeni wracają bez punktów ze Zbrachlina, gdzie w poprzednim jak i obecnym sezonie powinni wygrać będąc faworytem który jest wyżej notowany w tabeli.... niestety nie należy za szybko przypisywać sobie 3 punktów, a należy wywalczyć zwycięstwo na boisku, a tak się dzisiaj niestety chyba stało.. Teraz przed nami arcyważny mecz ze Startem Radziejów!

Zjednoczeni: Maciejewski - Betliński M. (Radkowski 75'), Mańkowski P. (Małachowski 68'), Mańkowski B., Kaszubski - Doręda, Hełminiak S. (Betliński Przemysław 55'), Kawczyński - Hełminiak P., Kuligowski, Lebioda

W rezerwie: Gawroński, Stawicki

autor: ~MkS 2012-09-01 19:52:17

avatar no panowie obie druzyny po 7 pkt doslownie wszystko tak samo. ale okaze sie w srode kto jest lepszy !!

autor: ~Orleta 2012-09-01 21:09:34

avatar I po co Panowie bylo sie tak spinac na naszych stronkach ze jestescie wyzej w tabeli itd? Bez sensu takie napinki po 4 kolejkach. Jak widzicie na tak wczesnym etapie w 1 kolejce duzo moze sie zmienic, wiec nie napinajcie sie i nie zaostrzajcie napietej sytuacji miedzy kibicami:) Zycze Wam powodzenia w kolejnych meczach i prosze o nie prowokowanie ktore nie prowadzi do niczego dobrego. Pozdrawiam !

autor: ~Do Orleta 2012-09-01 23:37:00

avatar Bardzo mądra wypowiedz widze ze jestes jednym z normalnych bo niektorzy kibice orlety tez prowadza niezla napinke Pozdro ! I przypominam my nie macie z nami wojny tylko z Milicja :D

autor: ~MLKS 2012-09-02 09:17:10

avatar Podpisuje się pod postem kibica z Aleksandrowa. W naszym mieście jest za dużo internetowych napinaczy. Tylu się spina o "pogonimy Radziejów jak przyjedzie", gdy to słyszę chce mi się śmiać bo wiem że wszyscy będę grzecznie stać i patrzeć! Start będzie się czuł jak u siebie w domu. Co do samego spotkania "mecz meczowi nierówny" i drodzy zawodnicy mówią zagraliście dno! Na wyróżnienie zasłużyli ewentualnie Mati i Bobi. Nagle nasza drużyna staneła i zpomniala jak strzelać bramki! Graliście identycznie jak w Bądkowie !!!!! ALe to już nie puchar tylko liga!

autor: ~do Mexykowiczów :D 2012-09-02 11:55:35

avatar Panowie trzeba zapomnieć o 2 ostatnich meczach i myslec o meczu z MKS ... Startowcy przyjada i beda czuli sie jak u siebie w domu raczej tak byc nie moze Wszyscy na Mecz !!!!!!!!

autor: ~anonim 2012-09-02 12:37:45

avatar jakiś doping czy coś będzie zorganizowany ?

autor: ~Mexico 2012-09-02 12:52:39

avatar a ja wiem, ze chlopaki z Radziejowa zupelnie olewają ten mecz. Takze nie ma co sie napinac na nich, bo z ich strony nic nie slychac. bedzie doping ?

autor: ~grajek 2012-09-02 13:32:44

avatar kibice nie wypisujcie na tym forum o kibicowaniu bo i tak nic nie bedzie!!!! wy się poprostu zebrać nie potraficie i koniec wiec nie zanudzajcie innych pytaniami czy bedzie doping bo go nie bedzie. najlepiej jakby zawodnicy grali, byli w zarządzie i jeszcze sami sobie kibicowali, bo kibice na trybunach nie potrafią się zorganizować. dzieki ze na mecze przychodzicie ale z tym dopingie to nie potraficie się zorganizować wogóle!!! jak czterech kibiców ze strzelna was przekrzyczało. Z czym do ludzi.

autor: ~anonim 2012-09-02 13:37:07

avatar zamiast na mieście skrzyknąć się grupką ludzi lub na meczu na temet kibicowania, to najlepiej na forum anonimowo. tu nie ma lidera kibiców który by zebrał to wszystko w jedną całość. a jak chcecie na forum to napiszcie kto jest chętny i tyle.

autor: ~llosx 2012-09-02 13:48:19

avatar Chyba nie wiecie ile ludzi bedzie na tym meczu, Radziejow ma tylko 10km na stadion do Piotrkowa wiec na pewno przyjedzie ich sporo. Żeby starczyło miejsc bo 1 trybuna.. lipa !