Kolejka XV - Orlęta Aleksandrów Kujawski

• autor: AdminMLKS, 2012-11-03 12:59

Przed nami XV kolejka spotkań V ligi kuj-pom gr II, a w niej Zjednoczeni Piotrków Kujawski podejmować będą na własnym boisku mistrza A klasy Włocławskiej z ubiegłego sezony czyli Orlęta Aleksandrów Kujawski. Goście równie dobrze spisują się w obecnym sezonie w V lidze jako beniaminek rozgrywek z dorobkiem 26 punktów plasują się na 5 miejscu w tabeli. Orlęta potrafiły wygrać z silnym Brzysko-Rolem 7:0, ale także zanotować porażki ze słabszymi rywalami w Strzelnie 2:5 czy u siebie z Goplanią 1:2. Atutem Zjednoczonych Piotrków Kujawski będzie na pewno własne boisko przypomnijmy, że ostatnio obie drużyny spotkały się w sezonie 2010/2011 w pierwszym meczu w Aleksandrowi padł remis 1:1, natomiast w rewanżu w Piotrkowie Zjednoczeni pokonali Orlęta 3:2. goście na pewno będą chcieli się odegrać, a mecz zapowiada się bardzo interesująco. Spotkanie odbędzie się w niedziele  4 listopada o godz 14:00 na boisku w Piotrkowie Kujawskim. Arbitrem głównym będzie Edward Przybysz, a pomagać mu będą Waldemar Andrzejewski oraz Robert Jędrzejczak. Zapraszamy wszystkich kibiców na to spotkanie i prosimy o doping!!!

Bilet wstępu 3 zł!!!