Juniorzy na Turnieju w Ciechocinku !!!

• autor: gawron17, 2013-01-31 23:47

Dnia 27.01.2013 roku drużyna Juniorów Młodszych została zaproszona na turniej piłki halowej, który odbył się w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ciechocinku. Oprócz nas uczestniczyły drużyny: Zdrój Ciechocinek, Jedynka Aleksandrów, LTP Lubanie oraz Zgody Chodecz. Pojechaliśmy tam bronić pierwszego miejsca wywalczonego w zeszłym roku. Niestety nie udało się wygrać całych rozgrywek, ale drugie miejsce również cieszy, choć nie tak jak pierwsze. Oto jak przedstawiały się wyniki naszych meczów:

Zjednoczeni LTP Lubanie 5:5

ZjednoczeniZdrój Ciechocinek 3:2

ZjednoczeniJedynka Aleksandrów 1:1

ZjednoczeniZgoda Chodecz 10:0

MLKS Zjednoczeni wystąpili w składzie: Manelski Mateusz, Bogucki Łukasz, Cezary Kocent, Kowalski Patryk, Kozłowski Patryk, Stawicki Krystian, Domański Marcin, Kwieciński Bartosz, Pietrzak Paweł, Szczepański Juliusz i Wichliński Marian.

Indywidualną nagrodę wywalczył Krystian Stawicki, który został najskuteczniejszym zawodnikiem całego turnieju. We wszystkich meczach zdobył osiem bramek.

Na koniec chcielibyśmy podziękować za sfinansowanie przejazdu Panu Sławomirowi Boguckiemu oraz Organizatorom za zaproszenie

Kamil Kawczyński

autor: ~Wuja cinek:) 2013-02-02 10:38:10

avatar dlaczego mnie tam nie bylo:(:(