Po przerwie slabiej...

• autor: AdminMLKS, 2013-02-24 14:12

W swoim czwartym meczu sparingowym MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski przegrali z GKS Sompolno 1:2 (1:0). Bramkę dla MLKSu  zdobył Daniel Kuligowski (w drugiej połowie nie wykorzystał rzutu karnego).

Zjednoczeni zagrali w następującym składzie:
Gawroński - Kiciński, Mańkowski P., Małachowski, Kuligowski - Kawczyński, Hełminiak P., Hełminiak S., Lebioda, Kowalski - Kozłowski M.

w drugiej połowie zagrali również: Kaszubski, Domański, Betliński Przemek, Betliński Patryk, Stawicki Krystian, Stawicki Kacper, Kozłowski P., Radkowski

autor: ~MLKS ... 2013-02-24 14:21:53

avatar Na tle V ligowca bardzo dobrze hahhahaha !

autor: ~info transferowe. 2013-02-27 14:07:03

avatar Nasz ukochany napastnik Przemek "Lebus" Lebioda poleciał wczoraj na testy do Real Madryt... :)

autor: ~puziol do kulasa 2013-02-27 20:35:58

avatar ale żeś mnie wkrecił w ziemie chłopie,do tej pory kreci mi sie jeszcze w głowie hala madryt