XVII kolejka - Sadownik Waganiec

• autor: AdminMLKS, 2013-04-12 12:53

Ligę czas zacząć!!! Nareszcie po blisko 5 miesięcznej przerwie ponownie wracamy do rozgrywek ligowych by walczyć o kolejne punkty na boiskach V ligi. W pierwszym meczu tego roku o punkty Piotrkowscy Zjednoczeni zmierzą się na własnym boisku z Sadownikiem Waganiec. Przeciwnik ma na koncie 14 punktów i zajmuje przedostatnią pozycję w tabeli tracąc do MLKSu 4 oczka, a wiec spotkanie będzie z typu o "6 punktów", a remis nie zadowoli żadnej ze stron. W pierwszym meczu tych drużyn jesienią Waganiec wygrał 3:1 (skrót spotkania). Mecz odbędzie się w niedzielę 14 kwietnia o godz. 16:00 na boisku w Piotrkowie Kujawskim. Natomiast sędzią głównym będzie Bartłomiej Pangowski, a pomagać mu będą Łukasz Reinowski oraz Maurycy Łukawski. Zapraszamy wszystkich kibiców!!!

W niedzielnym spotkaniu nie zagra Patryk Betliński, który otrzymał karę 3 meczy zawieszenia za czerwoną kartkę w ostatnim spotkaniu z Kujawiakiem Kowal.

autor: Zjednoczony1985 2013-04-12 21:42:37

Profil Zjednoczony1985 w Futbolowo Siema,siema. Jedzie ktoś do radziejowa ?

autor: ~MLKS 2013-04-13 17:57:45

avatar Jak pojedzie ktoś konkretny to jedziemy.

autor: ~1985! 2013-04-13 19:44:57

avatar Kogo masz na mysli ? :D