DERBY!!!

• autor: AdminMLKS, 2013-04-19 09:09

Przed nami XXI kolejka i mecz na który wszyscy czekali z wytęsknieniem. Czas na derby powiatu Radziejowskiego! "Zjednoczeni" Piotrków Kujawski zmierzą sie na wyjeździe ze "Startem" Radziejów, a stawką będą nie tylko 3 punkty do zdobycia. Radziejowianie zaczęli od bezbramkowego remisu w Żninie w pierwszym spotkaniu na wiosnę. Piotrkowianie pokonali natomiast u siebie Sadownik 2:1. MLKS traci do miejscowego rywala 3 punkty w tabeli, wiec zespoł powalczy o zrównanie się punktami ze Startem. Przypomnijmy, że w spotkaniu jesiennym tych drużyn Zjednoczeni wygrali 2:0 po bramkach Kozłowskiego i Lebiody (skrót z meczu). Zawody odbędą sie w sobotę 20 kwietnia o godz 16:00 na boisku stadionu MOSiR w Radziejowie. Natomiast mecz poprowadzi trójka sędziowska z Bydgoszczy, jako głowny Pan Ariel Gacka, a pomagać mu będą: Bartosz Kosiak oraz Dawid Błażejczyk.  Zapraszamy wszystkich na mecz by stworzyć niezapomniane widowisko!

autor: ~kujawiak 2013-04-19 16:46:18

avatar jazda z nimi. Tylko Piotrkow!!!

autor: ~Junior 2013-04-19 16:49:42

avatar Lipa bo juniorzy maja wyjazdowy mecz o 15 :(

autor: ~anonim 2013-04-19 18:20:26

avatar I co ztego, że juniorzy mają mecz o 15? ;)

autor: ~aa` 2013-04-19 21:13:34

avatar no w sumie lipa , bo jak juniorzy wyjda na swoj mecz to nikt nie bedzie krzyczal i dopingowal.