Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Zootechnik Kołuda Wielka

Aktualności

Start wygrywa

• autor: AdminMLKS, 2013-04-20 18:26

Ponownie gospodarze spotkania są górą w pojedynku derbów powiatu radziejowskiego. Tym razem Start pokonał Zjednoczonych 2:0 (1:0) po bramkach Piotra Adamkiewicza oraz Leszka Stasiaka i to On podniósł z boiska 3 punkty. Piotrkowianie słabo zaprezentowali się w Radziejowie, a po za tym już od ok. 25 minuty graliśmy w "10" po drugiej  żłotej kartce i w konsekwencji czerwonej dla Przemka Betlińskiego, ale decyzji sędziego po spotkaniu nie ma już co komentować, ani rozżalać sie po porażce, bo przecież sezon sie na tym meczu nie kończy i wiele punktów jest jeszcze do zdobycia. Najbliższą okazję do rehabilitacji MLKS będzie miał za tydzień w meczu domowym z Brzysko-Rolem.

Wyjściowa XI: Gawroński - Kiciński, Mańkowski P., Małachowski, Betliński Przemek (25' cz.k.) - Kawczyński, Hełminiak P. (Kowalski 65'), Hełminiak S., Kuligowski, Lebioda (Betliński M. 77') - Kozłowski (Stawicki 60')

Rezerwa: Maciejewski, Radkowski, Kaszubski, Sowada