XIX kolejka - Brzysko-Rol Brzyskorzystewko

• autor: AdminMLKS, 2013-04-26 23:09

Przed nami kolejna seria spotkań w której "Zjednoczeni" Piotrków Kujawski podejmować będa na własnym boisku groźną i nieobliczalną druzynę "Brzysko-Rol"-u Brzyskorzystewko. Goście tak jak gospodarze w dwóch pierwszych kolejkach wiosennych zanotowali kolejno wygraną, a następnie porażkę, w ostatnim meczu ulegli Pałuczancie 0:3. Należy jednak przypomnieć, że rywal zajmuje wysokie szóste miejsce w tabeli, a w jesiennym meczu pokonał nasz MLKS 5:1 (skrót spotkania). W historii spotkań obu zespołów w dotychczasowych pięciu meczach tylko raz Zjednoczeni wygrali (było to w zeszłym sezonie 3:2 na własnym boisku), natomiast pozostałę 4 spotkania to wysokie zwycięstwa Brzysko-Rolu, a bilans bramkowy wynosi 6:29. Po fatalnym występie w meczu derbowym ze Startem, należy zrobić wszystko by trzy punkty tym razem pozostały w Piotrkowie. Spotkanie odbędzie się w niedzielę 28 kwietnia o godz 16:00 na boisku w Piotrkowie Kujawskim. Arbitrem głownym bęzie Pan Szymon Lewandowski z Pakości, a pomagać mu będą: Gerard Gólcz z Pakości oraz Michał Winiecki z Jezior Wielkich. W niedzielę na pewno nie zagrają bracia Betlińscy którzy pauzują za kartki oraz Przemysłąw Lebioda. Zapraszamy wszystkich kibiców naszego MLKSu na stadion przy ulicy Kaliskiej.

Zbiórka zawodników o 14:40!!!