Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Zootechnik Kołuda Wielka

Aktualności

Wicelider ograny!!!

• autor: AdminMLKS, 2013-05-15 21:28

Wyśmienicie zakończyłą sie wyprawa Zjednoczonych Piotrków Kujawski do Złotnik Kujawskich, ponieważ w zaległym meczu z miejscowym Piastem, notabene wiceliderem tabeli to Piotrkowianie wywalczyli komplet punktów zwyciężając 0:1 (0:0) po trafieniu Przemka Mańkowskiego w 60 minucie spotkania po dośrodkowaniu Kawczyńskiego. Niestety w 35 minucie boisko z powodu kontuzji musiał opuścić Daniel Kuligowski. W spotkaniu zabrakło Seweryna Hełminiaka oraz Eliasza Maciejewskiego. Zjednoczeni awansowali o kolejne miejsce w tabeli i z dorobkiem 29 punktów zajmują 11 lokatę.

Wyjściowa XI: Gawroński - Kiciński, Mańkowski, Małachowski, Betliński Przemek - Kawczyński, Hełminiak P., Betliński Patryk, Lebioda (Stawicki Kacper 83'), Kuligowski (Kowalski 35' (Kaszubski 84')) - Kozłowski (Stawicki Krystian 89')

Rezerwa: Domański, Kocent

Kartki: Kaszubski (żółta)

• Komentarzy [15]
  • czytano: [1519]

autor: kuba123478 2013-05-15 21:45:21

Profil kuba123478 w Futbolowo Extraaaaaaa !

autor: miks124 2013-05-15 21:49:59

Profil miks124 w Futbolowo brawo

autor: ~kijoł 2013-05-15 22:05:50

avatar Brawwo.Ej a czemu za Kulasa wszedł Kowal a później za Kowala Kasza? Też jakaś kontuzja czy co?

autor: jonaszfcb98 2013-05-15 22:08:03

Profil jonaszfcb98 w Futbolowo Świetny mecz! :)

autor: ~lepik 2013-05-15 22:08:34

avatar namierzyć IQ tego z aleksandrowa co obiecał nam skrzynkę piwa:) ave MLKS

autor: ~zawodnik 2013-05-15 22:35:07

avatar to była zmiana taktyczna, trener nie miał kogo sciągnąć, obrony i srodka boiska nie chciał zmieniac.. mozna się domyslec..

autor: ~anonim 2013-05-16 14:56:36

avatar chlopaki jest duzo ludzi w piotrkowie co interesuja sie pilka iwidza jak gracie i sa szczesliwi jak wygrywacie hej mlks dzieki chlopaki

autor: ~Kibic. 2013-05-16 15:15:17

avatar Wiecie dlaczego wygraliście z Piastem? Bo mecz był ustawiony. Długo nie było trzeba było się tego domyślać. Gdyż jest to nie możliwe że w rzucie rożnym dla Piast piłkarz wbiega w pole karne i odbija piłke RĘKĄ!!!!!!!!!! A sędzia stał kilka metrów dalej i nawet nie zareagował! Takich sytuacji było o wiele więcej nie tylko jedna! Gdyby nie sędzia to spokojnie byśmy wygrali 2;1 . A tak wgl czekamy za pieniędzmi za zepsute wiaderko!!!! :D

autor: ~do kibic zapewne piasta 2013-05-16 16:01:43

avatar Tak ten mecz był kupiony... haha ześ zarypał, w klubie na buty nie ma, a ty piszesz o ustawianiu meczów... Sędzia jak już to chciał Wam jak najwięcej pomóc, po pierwsze doliczył w 2 połowie az 5 minut a defakto skończył mecz po doliczonych az 8 minutach.... Byliście w tym meczu słabsi i tyle w temacie, my w tej rundzie zdobyliśmy 12 punktów na 21 mozliwych tylko raz przegraliśmy, wiec coś chyba jednak gramy :D Hej MLKS!

autor: ~anonim 2013-05-16 16:28:19

avatar Po co wzięliście juniorów skoro i tak nie wpuścił ich trener??

autor: ~Do Kibic. 2013-05-16 17:53:12

avatar Opanuj się człowieku ja jestem ze złotnik nawet gram ale nie płacze z tego powodu ze przegraliśmy... Porażka to tylko i wyłącznie nasza wina nie zagraliśmy na 100% swoich możliwości, cześć zawodników to jakby była na spacerze a nie na meczu. Nie oddawaliśmy strzałów a jak już się to nam udało to kilometr od bramki. Rzutów rożnych było ponad 10 z czego tylko 1 dotarł w pole karne i został wybity przez bramkarza. Winić możemy tylko siebie a sędziowie byli tacy sami dla obu zespołów

autor: ~kibic 2013-05-17 21:50:18

avatar Mam pytanie czemu nasz najlepszy zawodnik Szogun Remuś nie gra ? ani nawet nie ma go w kadrze meczowej ?

autor: ~Do kibic 2013-05-17 23:20:20

avatar Bo jest za stary

autor: ~znawca 2013-05-17 23:57:55

avatar remek nie gra bo trenuje i nie gra w meczach i to go boli. nie powiem nie brak mu checi gry i walki ale talentu brak. nie chce krytykować sam nie jestem świetny ale nie robie z siebie gwiazdy jak remo.

autor: ~Kibic. 2013-05-19 21:35:24

avatar Rozumiem. Już dawno się pogodziłam z porażką...ale to nie bramkarz odbił wtedy piłke....każdy z kibiców którzy byli potwierdzą to....Ale jeszcze odwdzięczymy się za tą porażke....