XXVIII kolejka - Kujawiankac Strzelno

• autor: AdminMLKS, 2013-06-07 20:53

To już dwudziesta ósme seria spotkań tego sezonu, a w niej Zjednoczeni Piotrków Kujawski wybiorą się do Strzelna by zagrać z miejscową Kujawianką. Gospodarze fatalnie spisują się na wiosnę z dorobkiem 22 punktów zajmują ostatnią lokatę, ale jak ogólnie wiadomo, mecz meczowi nie równy, a punkty tabeli nie grają. Każde spotkanie to inna historia, każdy zespół ma 90 minut na przechylenie szali zwycięstwa na swoją stronę. Tak będzie oczywiście i tym razem, a Piotrkowscy Zjednoczeni będą chcieli wywieść trzy punkty i przybliżyć się do upragnionego utrzymania. Mecz odbędzie się w sobotę 8 czerwca o godzinie 17:00 w Strzelnie. Spotkanie poprowadzi trójka sędziowska z Bydgoszczy, jako główny Pan Damian Dorn, a na liniach pomagać mu będą: Marcin Boniek oraz Bartosz Kosiak.
    UWAGA!!! Na mecz jedziemy autobusem, są miejsca dla kibiców, informacje i zapisy pod nr telefonu: 721-077-043 u Jurka Walczaka, wyjazd w sobotę o godz 15:00 z rynku!!!

Ostatnie arcyważne spotkanie grają także Juniorzy młodzi, którzy zmierzą się w sobotę 8 czerwca o godz 15:00 z zespołem UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski na boisku rywala. Spotkanie najważniejsze w sezonie bo ewentualne zwycięstwo da młodym piłkarzom MLKSu 1 miejsce i mistrzostwo swojej ligi. Życzymy im powodzenia!!!