Przywozimy komplet punktów!

• autor: AdminMLKS, 2013-06-08 20:33

Udało się zdobyć kolejny komplet punktów, tym razem pokonaliśmy w Strzelnie miejscową Kujawiankę 1:3 (0:2) i znacznie przybliżyliśmy się do utrzymania. Bramki w dzisiejszym spotkaniu strzelili: Kozłowski Michał 2 oraz Hełminiak Seweryn. Bardzo cieszą trzy punkty, lecz skuteczność pozostawia wiele do życzenia, ponieważ mogliśmy zdobyć kilka bramek więcej. Po 28 kolejkach mamy na koncie 37 punktów i zajmujemy 8 pozycje w tabeli. Przewaga nad ostatnim miejscem spadkowym to  5 punktów na dwie kolejki przed końcem rozgrywek. Za tydzień zagramy z przyszłym IV ligowcem czyli Zdrojem Ciechocinek na własnym boisku.

Wyjściowa XI: Gawroński - Stawicki Kacper, Mańkowski, Małachowski, Betliński Przemysław - Kawczyński, Hełminiak S., Betliński Patryk, Hełminiak P., Kowalski (Stawicki Krystian 70') - Kozłowski

Rezerwa: Maciejewski, Kuligowski

Kartki: Hełminiak P., Kawczyński

Niestety nie tak dobrze poszło Juniorom młodszym naszego klubu którzy przegrali w Aleksandrowie z miejscową "Jedynką" 3:2 obie bramki strzelił Patryk Kozłowski ostatecznie zajęli 2 miejsce w tabeli, co i tak jest oczywiście dużym sukcesem. Gratulujemy!!!

autor: ~Junior 2013-06-09 10:28:23

avatar Dzięki Gawin za odebranie nam mistrzostwa!!

autor: ~fan 2013-06-09 13:46:23

avatar BARDZO WAZNE ZWYCIESTWO!!! Kujawianka i Grot już na pewno spadają, pozostałe 2 zespoły niedługo poznamy, ale na 99% mamy juz utrzymanie! Wierzę w to!

autor: ~anonim 2013-06-09 14:46:10

avatar junior trzeba było wygrać mecz w aleksandrowie wagańcu itp a nie pretensje do trenera. A zale to możesz mieć do zawodników drużyny seniorow którzy olewają sobie drużynę i wysiłek wszystkich tych którzy wkładają w zjednoczonych serce czas i zaangażowanie. Szkoda pisać.

autor: ~kibic mlks 2013-06-09 21:43:41

avatar mogi się kurwa starac,był:doman,messi,kici-na huj im stawik i kowal,chodz dobrze grają,co macie do gawina?? mogliscie wygrac a nie,jak kawus odchodził to widzialem jak kazdy wypisywał a teras macie kawusa i gówno gracie? to czego jeszcze

autor: ~kibic 2013-06-10 06:41:53

avatar A Betliński Przemek nie powinien pauzować za kartki wtym meczu za 7 kartke w sezonie sa 2 mecze pauzy