XXIX kolejka - Zdrój Ciechocinek

• autor: AdminMLKS, 2013-06-14 19:54

Przed nami przedostatnia kolejka tego sezonu! Ostatnie spotkanie na własnym boisku rozegrają Piotrkowscy Zjednoczeni, podejmując już IV ligowców czyli ekipę Zdroju Ciechocinek. W jesiennym spotkaniu Ciechocinianie wygrali 4:2, wiosną Zjednoczeni u siebie ulegli tylko Pałuczance, ewentualny remis, albo zwycięstwo zagwarantuje nam 100% utrzymanie w innym wypadku będziemy patrzeć na wyniki rywali. Wszystkie spotkania tej kolejki rozpoczną się w sobotę 15 czerwca o godz 17:00. Arbitrem głównym będzie Pan Wojciech Prokopowicz, a pomagać mu będą: Rafał Jankowski oraz Wojciech Winnicki (wszyscy Włocawek). Zapraszamy kibiców na ostatni mecz wiosenny Zjednoczonych na stadionie przy ulicy Kaliskiej!

autor: ~kibic 2013-06-15 07:52:55

avatar Sadownik ma jeden mecz zaległy z Strzelnem i raczej 3 pkt także gramy do końca