Wysoka wygrana!

• autor: AdminMLKS, 2013-07-29 21:57

W piątek 26 lipca na boisku w Piotrkowie, miejscowi Zjednoczeni rozegrali swój drugi mecz sparingowy, a rywalem był B klasowy zespól Ziemowit Osięciny.  Gospodarze pewnie pokonali gości z Osięcin 8:0 (3:0), a łupem bramkowym podzielili się: Hełminiak Seweryn 3, Betliński Patryk 2, Dzierżawski Michał, Doręda Cezary i Kawczyński Kamil po 1. Trzecim sparingpartnerem będzie IV ligowa Kujawianka Izbica Kujawska, mecz zaplanowano na piątek 2 sierpnia, lecz dokładny termin i miejsce podamy w późniejszym terminie.

Wyjściowa XI: Maciejewski - Kiciński, Domański, Kawczyński, Stawicki Kacper - Bogucki, Betliński Patryk, Hełminiak S. Kocent, Doręda - Dzierżawski

Na zmianę weszli: Kowalski, Betliński Przemysław, Małachowski, Betliński M., Harendziak, Wichliński