Mecz niewykorzystanych okazji....

• autor: AdminMLKS, 2013-08-31 19:34

Niestety nie udało się dzisiaj zdobyć żadnych punktów Zjednoczonym w meczu z Liderem Włocławek na własnym boisku przegrali 0:1 (0:0). Mimo bardzo wielu naprawdę bardzo dogodnych sytuacji i prowadzenia gry przez większą część spotkania to goście w jednej z nielicznych sytuacji zdobyli bramkę dającą komplet punktów, po błędzie przy stałym fragmencie gry i pozostawieniu strzelca bramki bez opieki. Stare porzekadło brzmi, że niewykorzystane sytuacje się mszczą i byliśmy dzisiaj świadkami realizacji tego powiedzenia. Wiele do życzenia pozostawia również praca sędziego głównego który poziomem dorównywał naszej dzisiejszej nieskuteczności. Po pięciu kolejkach mamy w dorobku jeden punkt i okupujemy doły tabeli... Zła passa chyba nie może trwać wiecznie i o punkty powalczyć będzie trzeba za tydzień z Baruchowem również na własnym boisku.

Wyjściowa XI: Maciejewski - Kaszubski (Domański 60'), Mańkowski, Kawczyński, Stawicki Kacper - Betliński Przemysław (Lichmański 85'), Hełminiak S., Betliński Patryk, Kowalski, Dzierżawski - Kozłowski

W rezerwie: Harendziak

Udanie natomiast swój sezon zainaugurowali juniorzy młodsi Zjednoczonych którzy w meczu wyjazdowym w Aleksandrowie pokonali pewnie "Jedynkę" Aleksandrów 1:4 (1:1). Strzelcami bramek byli: Dadzibóg Dawid 2, Kozłowski Patryk oraz samobójczy. Gratulacje! Za tydzień mecz na własnym boisku ze Zdrojem Ciechocinek.