VII kolejka - Sparta Janowiec Wielkopolski

• autor: AdminMLKS, 2013-09-14 11:44

Przed nami siódma seria spotkań. Tym razem po dwóch meczach na własnym boisku czas na spotkanie wyjazdowe, a wyjazd jest naprawdę daleki. Zjednoczeni Piotrków Kujawski wybiorą się do Janowca Wielkopolskiego i zagrają z miejscową Spartą. Gospodarz to beniaminek w tegorocznych rozgrywkach klasy okręgowej, który radzi sobie naprawdę dobrze. Po 6 meczach zajmuje wysokie 3 miejsce z 13 punktami przegrał tylko raz w ostatnim meczu w Lubaniu i zremisował w Brzyskorzystewku, pozostałe mecze to zwycięstwa. Piotrkowianie są w tabeli na drugim końcu w porównaniu z rywalem, pierwszy i jedyny komplet punktów wywalczyli tydzień temu, liczymy na podtrzymanie tym razem tej dobrej passy i przywiezienie kompletu punktów. Mecz zaplanowano na sobotę 14 września o godzinie 17:00 na boisku w Janowcu Wielkopolskim. Arbitrem głównym spotkania będzie Dariusz Drozd, a pomagać mu będą: Maciej Daszkiewicz oraz Paweł Oparczyk.  Zapraszamy kibiców na mecz!!!

Zbiórka zawodników o 14:30 na rynku!!!

Wyjazd także czeka juniorów młodszych prowadzonych przez Kamila Kawczyńskiego. W trzeciej kolejce spotkań, młodzi piłkarze MLKSu wybiorą się do Izbicy Kujawskiej i zagrają z miejscową Kujawianką w niedzielę 15 września o godzinie 17:00. Tydzień temu zespól zremisował u siebie ze Zdrojem Ciechocinek 2:2 obie bramki strzelił Patryk Kozłowski.
      Swoje pierwsze zwycięstwo odnieśli trampkarze, którzy dzisiaj (tj. sobotę 14 września o godz 10) w II kolejce pokonali na własnym boisku rówieśników z Lubania 5:3 (4:2). Bramki strzelili: Radkowski Mateusz 3 oraz Nadzieja Grzegorz 2. Natomiast w pierwszej kolejce tydzień temu niestety porażką zakończyło się spotkanie we Włocławku z UKS SMS, aż 8:1, honorową bramkę strzelił Radkowski Mateusz.