Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Zootechnik Kołuda Wielka

Aktualności

Nieskuteczni

• autor: AdminMLKS, 2013-10-27 10:09

Niestety porażką zakończył się wczorajszy mecz Zjednoczonych z Goplanią Inowrocław 2:0 (2:0). Bramki traciliśmy po kuriozalnych błędach w obronie, natomiast w drugiej odsłonie popisaliśmy nie 100% nieskutecznością gdzie tworząc sobie około 8 okazji do trafienia bramki nie udało nam się to ani razu. Do końca rundy jesiennej pozostały trzy mecze za tydzień mecz o "9" punktów z Pałuczanką Żnin.

Wyjściowa XI: Gawroński - Betliński M. (Lichmański), Mańkowski, Domański ((Harendziak 46') Kaszubski 68'), Betliński Przemysław - Kiciński, Kowalski, Hełminiak S., Bogucki, Dzierżawski - Małachowski