Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Zootechnik Kołuda Wielka

Aktualności

KOLEJNY WYGRANY SPARING !!!

• autor: gawron17, 2014-03-09 10:07

Zjednoczeni w swoim kolejnym meczu sparingowym wygrali pewnie z Piastem Bądkowo 4-1 (2-1). Goście w pierwszej połowie sprawiali wrażenie solidnej drużyny i  toczyli z nami wyrównany pojedynek .Natomiast druga połowa należało już do nas czego efektem były kolejne bramki .

Bramki dla naszej drużyny strzelili Kawczyński Kamil 2 w tym jedną z rzutu wolnego i Dzierżawski Michał także dwa razy trafiał do Siatki.Naszej drużynie został już ostatni sparing z Górnikiem Konin przed zbliżającą się rundą wiosenna

Przed meczem drużyna wybrała nowego kapitana zespołu którym został Marcin Kiciński a jego zastępcą Patryk Betliński .Życzymy nowemu kapitanowi Powodzenia.

Skład:Gawroński,Stawicki,Mańkowski,Domański,Kwieciński,Kawczyński,Kowalski,Betliński P,Betliński M,Kozłowski P,Hełminiak S.

Na zmiany weszli:Maciejewski,Kiciński,Kocent ,Dzierżawski Kaszubski