Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Zootechnik Kołuda Wielka

Aktualności

Czerwone derby!

• autor: AdminMLKS, 2014-03-29 21:38

Co tu dużo pisać zabrakło naprawdę niewiele by wywieźć z bardzo trudnego terenu jeden punkt. Przegrywamy ze Startem Radziejów 1:0 (0:0) po bramce straconej w doliczonym czasie gry. Był to bardzo czerwony dla nas mecz ponieważ spotkanie kończyliśmy w "8". Najpierw w pierwszej połowie ok 30 minuty boisko opuścić musiał Kowalski Patryk za gest w kierunku kibiców, w drugiej połowie ok 60 min za faul na wychodzącego na sytuacje sam na sam zawodnika Startu czerwony kartonik obejrzał Betliński Patryk, a w doliczonym czasie gry za drugą żółta kartkę czerwień otrzymał Kozłowski Patryk. Ten ostatni jednak stworzył dla MLKSu najlepszą sytuacje, po indywidualnej akcji został sfaulowany w polu karnym, lecz jedenastki nie udało mu się zamienić na bramkę. Mimo gry przez większość meczu w osłabieniu zespół stanął na wysokości zadania i wcale nie był wyraźnie słabszy w tym pojedynku. Do wywalczenia punktu zabrakło kilkunastu sekund. Teraz jednak należy skupić się i przygotować jak najlepiej do następnego meczu z LTP Lubanie.

Wyjściowa XI: Gawroński - Betliński M. (Dzierżawski 60'), Mańkowski, Kiciński (Małachowski 46'), Stawicki ( Kaszubski 80') - Kawczyński, Kowalski (cz.k. 30'), Kozłowski P. (cz.k. 91'), Betliński P. (cz.k. 60') - Hełminiak S., Kozłowski M.

Rezerwa: Maciejewski, Domański, Kwieciński

Kartki: Kozłowski M., Mańkowski, Stawicki, Kozłowski P. x2, Betliński P., Betliński M. - żółte

autor: ~zawsze MLKS <3 2014-03-29 22:11:22

avatar a co się dziwić że przegrali jak Start sędziego przekupił...

autor: ~kibic 2014-03-29 23:00:45

avatar mecz przegrany, zabrakło niewiele gdyby nie ten karny, nie zmienia się wykonawcy w trakcie meczu, jednak start był lepszy, a sędzia "chyba" nie pomógł, nie zagwizdał karnego po ręce w polu karnym w I połowie dla startu ale też był karny w II połowie dla zjednoczonych po przewinieniu zawodnika startu w drugiej połowie, wynik pozostał ale w perspektywie kolejnych meczów zjednoczeni wyglądają bardzo dobrze. MESSI masz potencjał pomyśl nad sobą...

autor: ~1985 2014-03-29 23:22:51

avatar Polscy sędziowie to k**** sprzedawczykowie

autor: ~MLKS 2014-03-29 23:26:36

avatar Jak zwykle szczekali duzo przed meczem i fuksem udalo sie wygrac, cudem unikneli porazki.. grali piach

autor: ~Zjednoczeni 2014-03-30 00:23:59

avatar Oczywiście Starcik potrafił strzelić gola dopiero gdy Piotrków grał w 8. Jak grali w pełnym składzie to nawet do pola karnego nie wchodzili. Cieniasy z MKS!

autor: ~mexico 2014-03-30 00:28:46

avatar Szkoda że przegraliśmy ale trener dał nam da dużo agresji i czerwonych kartek. Przegraliśmy przez ostrość w grze. Szkoda bo dało się wywieźć 1 punkt za remis, ale nasze gwiazdeczki nie udźwignęły wyniku.

autor: ~do MLKS 2014-03-30 00:29:06

avatar za to piotrków grał wyśmienicie :) i najwięcej to wy szczekacie :)

autor: ~S 2014-03-30 00:47:32

avatar Gdzie było tyle szczekania? Oprócz bramki jeszcze dwa słupki i poprzeczka po stronie gospodarzy.

autor: ~normalny 2014-03-30 04:09:31

avatar Panowie a poprzeczki slupki ? ;) spoko meczyk ; ) wasza mlodziez nie dala rady psychicznie ;) powodzenia mlks ; )

autor: ~MKS 2014-03-30 12:38:09

avatar oprócz karnego nie zrobiliście żadnej akcji i wy mówicie o dobrej grze :) troche pokory ;) młodziez nie wytrzymała psychicznie i w sumie można winić trenera J. za przegrana i jego złe decyzje przy wykonaniu karnego :)

autor: ~kibic 2014-03-30 13:04:56

avatar start Radziejow pokazal na boisku jaka sila dysponuje zeby wygrac derby musi grac w jedenastu przeciwko osmiu zawodnikow he he.Tak jak rok temu wygrali bo sytuacja sie powtorzyla wtedy gralismy w dziesiatke.

autor: ~janek 2014-03-30 15:58:24

avatar ..a wrazie nie strzelenia bramki sędzia miał zdjąć jeszcze jednego-bramkarza aby startowcy strzelali do pustej.acha słupek lub poprzeczka to jest strzał niecelny żebyś normalny od dziś wiedział!

autor: ~mlks 2014-03-30 17:24:19

avatar gdyby sędzia był taki konsekwentny dla obu drużyn to mecz kończyłby się w 9 osobowych składach. Sędziuszek widział komu ze startu dawał żółte kartki i więcej juz im nie pokazywał, Ziorek odpychał naszych zawodników i nawet kartki. Wstyd dla startu ze taki bogaty klub wygrał dzięki niekonsekwencji sedziego i wielkiemu szczęsciu!!!!!

autor: ~kibol 2014-03-30 18:02:37

avatar JAK NIE WYGRACIE Z LUBANIEM TO WIDMO SPADKU GROZI

autor: ~janek 2014-03-30 23:44:23

avatar a wy choć wygraliście to i tak nie awansujecie!

autor: ~OBSERWATOR 2014-03-31 09:54:27

avatar Nawet porażki nie potraficie przyjąć z pokorą !!! Zastanówcie się trochę zagroziliście bramce STARTU może ze 2 razy w tym nawet karnego strzelić nie potraficie a gospodarze gdyby im szczęście dopisało a nie słupki i poprzeczki roznieśli by was w pył tego meczem zresztą nazwać nie możana bo to była kopanina i kto ma wiecej siły a wasi piłkarze no cóż głowy mają zepsute nawet na boisku sie zachowac nie potrafią to tyle czerwonych mieliście tyle w temacie. I GDZIE SĄ KIBICE ??? HEHE MEXYK TO WIOSKA WIOSKA TYPOWO ŻYDOWSKA!!!

autor: ~do OBSERWATOR 2014-03-31 10:59:10

avatar gościu co ty prdl... wy mieliście z 4 sytuacje i my z 2 wiec gdzie tu to wasze dominowanie przez cały mecz, grając w 9 słaliście długie piły i liczyliście na cud. Sam na sam u was po złym wybiciu przez naszego obrońce, poprzeczka Kondzia po rożnym i w 2 polowie supek wiec z gry gdzie ty tu widzisz swoja zajebista przewagę ze mogliśmy dostać baty.. Ty bądź obiektywny, bo właśnie grając w 11 na 9 powinniście nas klepać i wygrać spokojnie 3,4-0 a nie w doliczonym czasie gry gdzie nas było juz 8 grając w osłabieniu od 30 i od 60 w podwójnym osłabieniu. Nasi nie potrafia sie zachowac?? chyba kpisz... Ziorek debil leci z włąsnej bramki zeby kogoś popchnąć uderzyc a sedzia nic zero reakcji,pluje messeimu w twarz i szczyci sie ze mu polamie nogi Brawo ZIorek!! Grozić 16-latkowi to żenada!

autor: ~do OBSERWATOR 2014-03-31 11:04:08

avatar Sędzia był bardzo jednostronny dając za takie same wykroczenia kartki tylko dla jednej drużyny. Po za tym w przepychance w 1 połowie po 1 czerwonej kartce powinni dostać zawodnicy z każdego zespołu. A wasi kibice..(pewnie jesteś jednym z nich) byli zajebiści.. wasza drużyna gra o 3 punkty w przewadze atakuje a wy wrzucacie serpentyny dwukrotnie na boisko haha idioci sami zabierający czas swojej drużynie, oprawa. hmm no super Wydział dyscypliny już sie zajmuje sprawą a klub zapłaci za was kare haha brawo działacie na rzecz klubu, a policja już analizuje nagrania i nawet wam kominiarki nie pomogą.. Nasi Kibice byli jak byłęś slepy twoja sprawa, ale oni potrafią sie zachować a nie wyzywać Pozdor mądralo!

autor: ~kibic z radziejowa 2014-03-31 12:29:49

avatar Moim zdaniem po idac na mecz nie bylo co liczyc na dobre widowisko poniewaz to sa derby , co do sedziego dramat .. najslabszy byl , a co do wyniku to jak gral Radziejow w przewadze powinni grac wiecej pilka a nie tylko dluga . rzut karny.. podejrzewam ze gdyby kawus strzelal bramka pewna i mecz zakonczyl by sie waszym zwyciestwem , messi dobry chlopak ale za duza presjia na nim ciazyla w tym meczu . My nie chcemy awansowac a wam zycze utrzymania .pozdro na normalnych

autor: ~lpt 2014-03-31 21:00:14

avatar start to sie nadaje do pchania karuzeli a nie do 4 ligi

autor: ~mks 2014-04-01 10:56:17

avatar nie badzcie śmieszni wiadomo że u was konfident konfidenta popycha to wiecie co się na policji dzieje zal was i troche pokory ... wy niby kibice mlks boicie sie u siebie odezwac a co tu mowic u nas...

autor: ~lump 2014-04-01 21:10:28

avatar -do mks..do kogo tu się odzywać? do takiej kultury jak ty? my mamy swoją kulturę !a jeśli chodzi o konfidentów to twoje całe poprzednie pokolenie było w ORMO!to są dopiero konfidenci-bez wynagrodzenia!

autor: ~ZEMOWIT 2014-04-02 11:49:04

avatar PO CO WY GRACIE JAK WY KIBICÓW NIE MACIE?

autor: ~Start 2014-04-02 22:17:15

avatar Dzis Radziejów grał z III ligową Włocłavią 1/8 finału o Puchar co też kupił mecz?

autor: ~ltp 2014-04-04 15:00:00