Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Zootechnik Kołuda Wielka

Aktualności

Kolejny podział punktów.

• autor: AdminMLKS, 2014-05-03 21:50

Z jednym punktem wracamy z Łabiszyna. Jest to już czwarty remis w rundzie wiosennej Zjednoczonych, tym razem wynik końcowy to 3:3 (2:1). Mimo prowadzenia 0:1 szybko (już w następnej akcji) wyrównali gospodarze, a w 45 minucie pierwszej połowy kontrowersyjny rzut karny wykorzystał zawodnik miejscowych i do przerwy przegrywaliśmy. W drugiej odsłonie gra wyglądała już nieco lepiej czego efektem były dwa trafienia, niestety mimo prowadzenia 2:3 w końcowych minutach znów wypuściliśmy z rąk zwycięstwo tracąc bramkę na 3:3. Na listę strzelców w dzisiejszym spotkaniu wpisali się: Kozłowski Patryk 2 oraz Hełminiak Seweryn. Za tydzień mecz na własnym boisku z Kujawiakiem Kowal.

Wyjściowa XI: Maciejewski- Kiciński, Betliński Patryk, Małachowski, Stawicki (Kowalski 70;) - Dzierżawski, Hełminiak P. (Mańkowski P. 46'), Kawczyński, Kozłowski P (Kocent 85'). - Hełminiak S, Kozłowski M. (Doręda 46')

Rezerwa: Gawroński, Żak, Kaszubski