XXV kolejka - Kujawy Markowice

• autor: AdminMLKS, 2014-05-16 15:40

Kolejny piłkarski weekend przed nami. W spotkaniu 25 kolejki Zjednoczeni Piotrków Kujawski zagrają na wyjeździe w Markowicach z miejscowymi Kujawami. Przeciwnik zgromadził do tej pory jeden punkt mniej od Piotrkowian czyli 27, a wiec będzie to spotkanie dwóch równorzędnych drużyn walczących o bezpieczną pozycję dającą utrzymanie w szeregach piątoligowców na koniec sezonu. Mecz zaplanowano na sobotę 17 maja o godzinie 11:00 w Markowicach. Pierwsze spotkanie obu drużyn jesienią zakończyło się zwycięstwem Zjednoczonych 4:0. Zapraszamy wszystkich kibiców na mecz!

Swoje mecze rozegrają także drużyny młodzieżowe. W sobotę 17 maja o godzinie 10:00 na własnym boisku zagrają juniorzy młodzi, a ich rywalem będzie Lech Rypin. Natomiast trampkarze zagrają w niedziele 18 maja o godzinie 11:00 ze Startem Radziejów na boisku rywala. Powodzenia.