Czarni pokonani!

• autor: AdminMLKS, 2014-05-25 19:57

W dzisiejszym popołudniowym meczu dwudziestej szóstej kolejki kujawsko-pomorskiej piątej ligi Zjednoczeni Piotrków Kujawski pokonali wyraźnie na własnym boisku Czarnych Wierzchosławice 5:1 (3:1). Powtórzyła się sytuacji z meczu z Kowalem gdzie do przerwy prowadziliśmy, a w drugiej połowie dokończyliśmy dzieła wygrywając wyraźnie. W dzisiejszym spotkaniu bramki dla MLKSu strzelili: Kozłowski Michał 2, Kawczyński Kamil, Betliński Patryk oraz Dzierżawski Michał. Zdobywamy 18 punkt na wiosnę i z dorobkiem 31 na swoim koncie awansowaliśmy na 10 pozycję w tabeli. Za tydzień wyjazd do Aleksandrowa czyli lidera naszej ligi.

Wyjściowa XI: Maciejewski - Kwieciński (Mańkowski P. 46'), Kiciński, Małachowski, Kocent - Kawczyński, Doręda (Kozłowski P. 46'), Betliński Patryk, Kowalski - Hełminiak S. (Żak 70'), Kozłowski M. (Dzierżawski 63')

Rezerwa: Kaszubski, Stawicki

Kartki: Kiciński (żółta)

Galeria zdjęć z meczu kliknij >>>tutaj<<<

Był to bardzo udany weekend dla naszego klubu ponieważ drużyny młodzieżowe również zdobyły komplety punktów. Najpierw trampkarze pokonali na własnym boisku rówieśników z Brześcia Kujawskiego 3:1, a bramki strzelili: Radkowski Mateusz 2 oraz Zalesiński Wincenty. Juniorzy młodzi natomiast pokonali Zgodę Chodecz 0:2 na wyjeździe a na listę strzelców wpisali się: Dadzibóg Dawid oraz Butkiewicz Bartłomiej. Gratulujemy !

autor: ~kibic 2014-05-25 20:11:31

avatar Stracona bramka juz na poczatku podziala bardzo motywujaco :)

autor: ~Zjednoczony 2014-05-26 08:23:26

avatar Panowie co z tym dopingiem? Napewno byłoby łatwiej naszym chłopakom. Za tydzień wyjazd do Aleksa także trzeba jechać z podniesioną głową i powalczyć

autor: ~krzykacz 2014-05-29 03:42:53

avatar kurde co z wami kibice? zauważyliście jakim smutnym wzrokiem patrzą pilkarze po meczu na grupe młodych chłopaków którzy kiedyś zdzierali gardła nawet jak przegrywali? widziałem że młodzież próbuje coś robić ale jest ich ilu... 5? ruszcie się wreszcie i pomóżcie chłopakom! to że nasi nie awansują tak jak wtedy gdy były "szczyty dopingu" to nie znaczy że teraz gdy walczą o utrzymanie to dopingu ma nie być. pokażcie że jesteście prawdziwymi wiernymi kibicami i w górę śpiew!!!

autor: ~mzks ORLĘTA 2014-05-29 10:22:00

avatar ZAPRASZAMY

autor: ~kibic 2014-05-29 17:23:17

avatar brawo patryk betlinski wspaniala gra jak za mlodych lat chcialo sie patrzec

autor: ~anonim 2014-05-30 16:22:04

avatar Zapraszamy do Aleksandrowa!!!Zapewnimy wam moc atrakcji,bo w niedziele jest wasze święto!!!

autor: ~Zjednoczony 2014-05-31 16:26:12

avatar Ty anonim zielony to ty jesteś.przedstaw się jak taki cwany jesteś. Żałuję bardzo że nie mogę jutro jechać byśmy sobie pogadali