Remis!

• autor: AdminMLKS, 2014-06-01 18:12

W rozegranym dzisiaj meczu dwudziestej siódmej kolejki Zjednoczeni Piotrków Kujawski zremisowali na wyjeździe z liderem rozgrywek Orlętami Aleksandrów Kujawski 1:1 (0:0). Bramkę dająca punkt zdobył w 74 minucie Kamil Kawczyński. Był to 19 punkt zdobyty na wiosnę, z dorobkiem 32 zajmujemy 11 miejsce w tabeli aktualnie dające utrzymanie. O tym ile drużyn będzie spadać napiszemy w ciągu tygodnia.

Wyjściowa XI: Maciejewski - Kocent (Kaszubski 75'), Mańkowski P., Małachowski, Stawicki - Żak (Kwieciński 69'), Kawczyński, Kowalski, Kozłowski P., Dzierżawski (Domański 90') - Kozłowski M. (Gawroński 75')

Kartki: Maciejewski, Gawroński (żółte)

Ze zmiennym szczęściem poszło drużyną młodzieżowym. Trampkarze pewnie pokonali na własnym boisku Lidera II Włocławek 5:1 (2:1) Cztery trafienia zanotował Radkowski Mateusz jednego gola dołożył jeszcze Wincenty Zalesiński. Gratulacje. Natomiast juniorzy młodsi ulegli na własnym boisku 4:6 rówieśnikom z Osięcin. Bramki dla MLKSu strzelili: Sobkowiak Patryk, Dzdzibóg Dawid, Depta Jakub oraz Lichmański Adam
    Dobre wiadomości napłynęły też z Radziejowa gdzie odbył się powiatowy turniej piłki nożnej chłopców z rocznika 2003 oraz młodszych, gdzie drużyna z Piotrkowa prowadzona pod wodzą Kamila Kawczyńskiego okazała się bezkonkurencyjna wygrywając wszystkie trzy mecze nie tracąc przy tym nawet jednej bramki. Gratulacje.