XXVIII kolejka - Goplania Inowrocław

• autor: AdminMLKS, 2014-06-07 07:44

Przed nami kolejne piłkarskie emocje, w spotkaniu 28 kolejki Zjednoczeni Piotrków Kujawski podejmować będą na własnym boisku Goplanię Inowrocław. Goście zgromadzili na swoim koncie 39 punktów (16 na wiosnę), a od 5 kolejek nie przegrali, tydzień temu niespodziewanie wygrali z wiceliderem LTP Lubanie 2:1. Zjednoczeni natomiast maja na swoim koncie 32 punkty (19 na wiosnę) i ostatnio zremisowali z liderem Orlętami Aleksandrów. Dla Piotrkowian będzie to bardzo ważne spotkanie w walce o utrzymanie, a ewentualne 3 punkty przy utracie punktów przez rywali za nami w tabeli może mocno przybliżyć zespół Tomasza Jarońskiego do utrzymania. Spotkanie, więc zapowiada się bardzo ciekawie. Mecz zaplanowano na sobotę 7 czerwca o godzinie 17:00 na boisku w Piotrkowie Kujawskim. Arbitrem głównym będzie Rafał Podlewski, a pomagać mu będą: Jacek Siwa oraz Hubert Dojaś. Nie siedź w domu, zabierz znajomych i przyjdź na mecz! Zapraszamy!

Swoje ostatnie spotkania w tym sezonie zagrają w ten weekend drużyny młodzieżowe. Najpierw juniorzy młodsi wybiorą sie do Lubienia Kujawskiego i zagrają z miejscową Lubienianką w sobotę 7 czerwca o godzinie 13:00. Natomiast trampkarze zagrają na wyjeździe w niedzielę 8 czerwca o godzinie 12:30 z rówieśnikami z Kujawianki Izbicy Kujawskiej. Powodzenia!

autor: ~obiektywny 2014-06-07 19:38:56

avatar ORLETA MISTRZEM ZASLUZENIE TO NAJLEPSZY KLUB W 5lidze- GRATULACJE.

autor: ~do obiektywny 2014-06-08 21:33:09

avatar Rzeczywiście najlepszy, pokazali to w meczu z Piotrkowem.