Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Zootechnik Kołuda Wielka

Aktualności

Wygrana

• autor: AdminMLKS, 2014-07-13 19:48

Od pewnej wygranej swoje przygotowania zaczęli Piotrkowscy Zjednoczeni którzy w pierwszym meczu sparingowym spokojnie pokonali A-klasowy Dąb Bąkowo 1:4 (0:1). Najpierw po rzucie rożnym prowadzenie dał nam Kiciński Marcin, w drugiej połowie dwa gole zdobył Dzierżawski Michał, czwarte trafienie zanotował powracający po przerwie do gry Lebioda Przemysław, honorowego gola dla Bąkowa sprezentował Mańkowski Przemysław pokonując własnego bramkarza. W meczu dysponowaliśmy szeroką kadrą wystąpił 1 testowany zawodnik oraz dwóch wychowanków Eliasz Kołodziejczak oraz Dadzibóg Dawid którzy pokazali się z dobrej strony.

Wyjściowa XI: Maciejewski - Kocent, Kiciński, Domański, Betliński Przemysław - Kwieciński, Kozłowski P., Kowalski, Kaszubski - Hełminiak S., Dzierżawski

W drugiej połowie zagrali również: od 45'- Żak, Mańkowski, Stawicki K., Kawczyński, Betliński M., testowany zawodnik, od 70 '- Lebioda Przemysław, Dadzibóg Dawid oraz Kołodziejczak Eliasz

• Komentarzy [3]
  • czytano: [1019]

autor: ~fajnie się czyta na pomorskiej 2014-07-14 21:55:00

avatar Zjednoczeni Piotrków Kujawski rewelacją rundy wiosennej w V lidze (grupa 2)
W środku tabeli sezon zakończyły jedenastki z Kowala i Piotrkowa Kujawskiego, które ligowy byt zapewniły sobie przed ostatnią rundą.W końcowym rozrachunku znalazły się na sąsiadujących miejscach, choć przed rozpoczęcie rewanżów Zjednoczeni wymieniani byli wśród drużyn zagrożonych degradacją. Wiosną grali jednak zupełni inaczej, zajmując w nieoficjalnej tabeli trzecią lokatę. Była szansa na drugą, którą zespół stracił w ostatnim przegranym u siebie pojedynku z Brzyskorolem.

Piotrkowianie zakończyli sezon na 10. miejscu z dorobkiem 36 pkt, a większość (23) z nich wywalczyli w tym roku. Taka metamorfoza to efekt solidnie przepracowanego okresu przygotowawczego.

autor: ~cd 2014-07-14 21:56:19

avatar Piłkarzem wiosny był bez wątpienia Patryk Kozłowski. Najskuteczniejszy strzelec zespołu (14 goli) cały ten dorobek zgromadził wiosną. Wcześniej występy w seniorach uniemożliwiały względy regulaminowe.
Zjednoczeni mieli równy bilans bramkowy (po 59), a zdobywcami pozostałych goli byli: Seweryn Hełminiak 8, Michał Dzierżawski 7, Kamil Kawczyński, Patryk Betliński - po 6, Cezary Doręda, Michał Kozłowski - po 4, Patryk Kowalski, Krzysztof Małachowski, Przemysław Mańkowski - po 2, Przemysław Betliński, Łukasz Bogucki, Kacper Stawicki - po 1, gol samobójczy Kamil Malinowski (Kujawiak).

autor: ~damian 2014-07-15 13:48:18