Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Zootechnik Kołuda Wielka

Aktualności

Zatrzymani

• autor: AdminMLKS, 2014-07-23 21:52

W swoim trzecim meczu sparingowym Zjednoczeni Piotrków Kujawski musieli uznać wyższość rywala IV ligowej Olimpii Koło i ulegli w rezultacie 1:4 (0:3). Pierwsza połowa to zdecydowana dominacja gości którzy skromnie zainkasowali 3 bramki i co było i tak niskim wymiarem kary, natomiast druga połowa to już bardziej wyrównana gra z kilkoma sytuacjami Zjednoczonych na zdobycie bramki, ostatecznie honorowe trafienie na 1:3 zaliczył Mańkowski Przemysław. Goście jednak w końcówce dołożyli kolejną bramkę i mecz zakończył się zasłużonym zwycięstwem przyjezdnych. Zjednoczeni dysponowali dzisiaj następującą kadrą:

Wyjściowa XI: Maciejewski - Betliński M., Domański, Betliński Przemysław, Kwieciński - Kozłowski P., Kowalski, Dadzibóg, Kocent - Kawczyński, testowany zawodnik

W przerwie pojawili się Mańkowski P., Stawicki, w 60 min weszli Kołodziejczak i Wichliński, a na ostatnie 20 minut na boisku pojawił sie także trener Tomasz Jaroński.

Następny sparing w sobote 26 lipca w Lubaniu z LTP.