Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Zootechnik Kołuda Wielka

Aktualności

Wyraźnie lepsi!

• autor: AdminMLKS, 2014-08-01 18:33

W swoim ostatnim meczu sparingowym przed nowym sezonem z Lechem Dobre, podopieczni Tomasza Jarońskiego zdecydowanie udokumentowali swoją wyższość nad niżej notowanym rywalem i wygrali na jego boisku 0:6 (0:1). Bramki dla MLKSu strzelali: Hełminiak Seweryn, Dzierżawski Michał, Hełminiak Piotr, Kozłowski Patryk, Lebioda Przemysław oraz Kołodziejczak Eliasz. W drugiej połowie doszło do spięcia między zawodnikami, faulowany zawodnik Lecha, chciał sam wymierzyć sprawiedliwość na boisku czego efektem było spięcie zawodników które na szczęście opanowano, a mecz kontynuowano. W dzisiejszym spotkaniu zespół Zjednoczonych był stroną lepszą i skuteczną czego skutkiem było takie efektowne zwycięstwo. Za tydzień ruszamy z nowym sezonem i liczymy na równie dobrą formę w meczach o punkty. Zjednoczeni zagrali w następującym składzie:

Wyjściowa XI: Maciejewski - Kocent, Domański, Kiciński, Żak - Dadzibóg, Kowalski, Kawczyński, Kaszubski - Hełminiak S., Dzierżawski

W drugiej połowie na boisku pojawili się również: Mańkowski P., Kozłowski P., Stawicki, Hełminiak P., Betliński M., Betliński Patryk (od 46'), Lebioda, Wichliński (65'), Kołodziejczak (75')