Liderzy!!!!

• autor: AdminMLKS, 2014-08-09 21:08

Co to był za mecz! Zjednoczeni Piotrków Kujawski w dzisiejsze sobotnie popołudnie, w swoim pierwszym meczu w tym sezonie pokonali Goplanie Inowrocław 2:0 (1:0), bramki dla MLKSu strzelili: Hełminiak Seweryn oraz Dzierżawski Michał. Po dzisiejszych spotkaniach zajmujemy 1 miejsce w tabeli!
          Niestety do niecodziennej sytuacji doszło w 89 minucie spotkania, w sytuacji gdzie nasz zawodnik leżał na boisku, a goście nie zamierzali wybić piłki na aut ich zawodnik został sfaulowany ciągnięciem za koszulkę, niestety ten od razu chciał wymierzyć sprawiedliwość i uderzył Seweryna Hełminiaka, po chwili doszło do ataku pozostałych zawodników Goplanii oraz odwetu Zjednoczonych. Sytuacja została opanowana dopiero po kilku chwilach, lecz zamiast kontynuować mecz trener gości nakazał swoim zawodnikom opuścić plac boiska pod pretekstem braku osób porządkowych (którzy byli po za barierkami oddzielającymi kibiców od zawodników). Sędzia w tej sytuacji zakończył spotkanie przed czasem, a o ostatecznej decyzji co do wyniku dowiemy się w środku tygodnia. W pomeczowym protokole czerwonymi kartkami za udział w "bójce" ukarani zostali Hełminiak Sewery, Kawczyński Kamil oraz Betliński Mateusz, również 3 napomnienia dostali zawodnicy gości. O karach również dowiemy się w środku tygodnia. Jesteśmy przekonani, że wynik boiskowy zostanie podtrzymany. Zjednoczeni w dzisiejszym meczu zagrali w następującym składzie:

Wyjściowa XI:Maciejewski - Betliński M. (Stawicki 63'), Kiciński, Domański (Mańkowski 60'), Kocent - Żak (Betliński Patryk 30'), Kawczyński, Kowalski, Hełminiak S., Dzierżawski - Zdobych

Rezerwa: Betliński Przemysław, Hełminiak P., Kaszubski , Dadzibóg

Kartki: Kiciński 2, Hełminiak S., Betliński M, Stawicki (żółte), Hełminiak S., Kawczyński, Betliński M. (czerwone)

autor: ~anonim 2014-08-11 20:27:59

avatar Kulas nie dodawaj komentarzy tych śmiesznych goplanistów, naszych nie przepuszczają na ich opóźnionej w rozwoju strońce, w Inowrocławiu jest tylko Cuiavia, a na Orłowskiej jest tylko cmentarz i nic więcej!

autor: ~anonim 2014-08-12 08:56:13

avatar cuiawia to gówno w Inowroclawiu rzadzi GOPLANIA

autor: ~anonim 2014-08-14 12:28:44

avatar hehe tytul bajka-LIDERZY...eheh po 1 kolejce..hahaha zwala