Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Zootechnik Kołuda Wielka

Aktualności

Sparta pokonana!

• autor: AdminMLKS, 2014-09-28 23:05

No i nie ma już żadnej niepokonanej drużyny w tym sezonie, ponieważ Zjednoczeni Piotrków Kujawski pokonali 2:1 (1:0) Spartę Janowiec Wielkopolski inkasując trzy punkty oraz odnotowali awans na czwarte miejsce w tabeli z dorobkiem 13 punktów! W pierwszej połowie zdominowaliśmy rywala i tylko nasza nieskuteczność sprawiła, że prowadzimy do przerwy tylko jedną bramką, druga odsłona to już bardziej wyrównane zawody, z okazjami dla obu zespołów, lecz to nam udało się podwyższyć wynik, a goście musieli grać w 10-tkę bo od około 65 minuty po drugiej żółtej i czerwonej kartce boisko musiał opuścić zawodnik Sparty. W samej końcówce po rzucie rożnym tracimy bramkę i pozostałe 4-5 minut to nerwowa gra w obronie, lecz korzystny wynik udało się dowieźć do końca spotkania. Było to trzecie z rzędu zwycięstwo ligowe podopiecznych Tomasza Jarońskiego. Obie bramki w dzisiejszym spotkaniu strzelił Kawczyński Kamil. Za tydzień czeka nas wyjazd do Baruchowa. Zjednoczeni zagrali w następującym składzie:

Wyjściowa XI: Maciejewski - Kocent (Kuligowski 55'), Kiciński, Domański (Mańkowski P.,46'), Stawicki - Zdobych (Kozłowski M. 70'), Kozłowski P., Kowalski, Rybicki, Kawczyński - Dzierżawski (Hełminiak S. 60')

Rezerwa: Betliński Przemysław, Kaszubski

Kartki: Zdobych, Kiciński, Kowalski (żółte)