Ostatnie zwycięstwo w tym roku!

• autor: AdminMLKS, 2014-11-21 12:19

W ostatnim meczu tego roku Zjednoczeni Piotrków Kujawski przełamali się i wygrali rewanżowy mecz w Inowrocławiu z miejscową Goplanią 2:4 (0:2). Bramki dla MLKSu strzelili: Betliński Patryk, Kozłowski Patryk, Dzierżawski Michał oraz Hełminiak Seweryn. Mimo wąskiej kadry na ostatni mecz udało się zdobyć komplet punktów i pozytywnym akcentem zakończyć rok. Warto odnotować,że w 82 minucie ponownie w barwach Zjednoczonych na boisku pojawił się trener Tomasz Jaroński. Piotrkowianie przesiedzą zimę na 6 pozycji w tabeli z dorobkiem 23 punktów. A w ostatnim meczu Zjednoczeni zagrali w następującym składzie:

Wyjściowa XI: Gawroński - Kocent, Domański (Kiciński 57'), Mańkowski P., Stawicki (Jaroński 82') - Kwieciński (Hełminiak S. 46'), Kowalski, Kozłowski P., Betliński Patryk, Kawczyński. - Dzierżawski

Rezerwa: brak

Kartki: Stawicki, Kiciński, Betliński Patryk, Kwieciński (żółte)

autor: ~hanys 2014-11-26 21:34:11

avatar hej chlopoki grajta na Pazdana:D

autor: ~kibic 2014-11-27 22:04:41

avatar wiadomo cos juz o jakis sparingach i kiedy rusza sezon przygotowawczy a takze czy szukja sie moze jakies transfery?