XIX kolejka - Dąb Barcin

• autor: AdminMLKS, 2015-04-02 22:47

W święta nie mamy przerwy i serdecznie zapraszamy na mecz XIX kolejki kujawsko-pomorskiej V ligi. W Wielką Sobotę Zjednoczeni Piotrków Kujawski podejmować będą na własnym boisku Dąb Barcin i będą chcieli zrehabilitować się za bolesną porażkę z jesieni gdzie ulegli na wyjeździe, aż 2:7. W dwóch meczach tego roku Barcinianie tak jak Zjednoczeni odnieśli zwycięstwo i remis, aktualnie z 20 punktami na koncie zajmują 14 miejsce w tabeli. Spotkanie odbędzie sie w sobotę 4 kwietnia o godzinie 11:00 na boisku w Piotrkowie Kujawskim przy ulicy Kaliskiej 61. Arbitrem głównym meczu będzie Mariusz Stypczyński ze Żnina, a pomagać mu będą: Piotr Kośmider oraz Michał Pokorski. Zapraszamy wszystkich sympatyków MLKSu na mecz!!!

autor: ~ 2015-04-04 16:10:59

avatar dno

autor: ~Zjednoczony 2015-04-04 17:18:50

avatar Dramat dramat i jeszcze raz dramat.widać brak kowala i Patryka

autor: ~ttt 2015-04-05 11:13:15

avatar Krótko dramat !!!!!!!!!!!!

autor: ~znawca 2015-04-06 14:20:34

avatar Mecz zagrany słabo ale nie ma co sie martwic głowa do góry brakowało nam osoby ktora by rozegrała pile jak by był messi i kowal mecz byl by wygrany