Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Zootechnik Kołuda Wielka

Aktualności

Rozczarowanie....

• autor: AdminMLKS, 2015-04-08 15:15

Nie takiego meczu i wyniku spodziewali się sympatycy Zjednoczonych. Niestety po słabej grze całego zespołu to goście z Barcina okazali się lepsi i wygrali 0:2 (0:1). szybko stracona bramka bo już w ok. 5 minucie ustaliła poniekąd mecz, bo po niej goście wyraźnie się cofnęli i grali z kontry często zagrażając naszemu zespołowi, na szczęście w 1 połowie bezskutecznie. Za to Zjednoczeni próbowali tworzyć sobie sytuacje co wychodziło bardzo słabo, największe zagrożenie stwarzając sobie po stałych fragmentach gry. Druga połowa to podobny obraz gry, lecz w ok 70 minucie goście wykorzystali swoją sytuacje i podwyższyli wynik spotkania, co wyraźnie podcięło skrzydła naszemu zespołowi który do końca meczu nie był w stanie strzelić  nawet honorowej bramki. Po 19 kolejkach nadal mamy 27 punktów i spadamy na 8 miejsce w tabeli.  W następnej kolejce mecz ze Zdrojem w Ciechocinku.

Skład: Zjednoczeni: Gawroński - Kiciński (c), Domański (Betliński M. 75'), Małachowski, Stawicki Kacper (Kocent 65') - Rybicki, Betliński Patryk, Kawczyński, Kuligowski (Stawicki Krystian 75'), Hełminiak S. - Kozłowski M. (Betliński Przemysław 65')

Rezerwa: Maciejewski, Kwieciński

Kartki: Kiciński, Rybicki (żółte)