Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Zootechnik Kołuda Wielka

Aktualności

Zabrakło milku minut...

• autor: AdminMLKS, 2015-04-18 21:18

W spotkaniu dwudziestej pierwszej kolejki Zjednoczeni Piotrków Kujawski byli bardzo blisko wywiezienia kompletu punktów ze Zbrachlina w meczu z Sadownikiem Waganiec tracąc ostatnia bramkę w doliczonym czasie gry, a mecz zakończył się wynikiem remisowym 3:3 (0:1). Do przerwy Zjednoczeni prowadzili zadając cios tuż przed przerwą, bramkę zdobył Hełminiak Seweryn uderzeniem zza pola karnego nie dając szans bramkarzowi. W drugiej połowie prowadzenie podwyższył Kuligowski Daniel w sytuacji sam na sam z bramkarzem Sadownika. Gospodarze odpowiedzieli już po kilku minutach po rzucie wolnym piłka spadła na 6 metr gdzie niepilnowany zawodnik Sadownika mocnym uderzeniem nie dał szans Maciejewskiemu. Na  5 minut przed końcem trzecią bramkę dla Zjednoczonych strzelił Kozłowski Michał strzałem z 14 metra. I gdy wydawało się że komplet punktów jest kwestią czasu najpierw niepotrzebny faul w naszym polu karnym i z 11 metrów gospodarze zdobyli kontaktową bramkę, Zjednoczeni zepchnięci do obrony nie mogli wyjść z własnej połowy czego efektem był rzut rożny w doliczonym czasie gry który wykorzystał zawodnik Sadownika wbijając piłkę do bramki z najbliższej odległości. Remis! Sędzia kończy spotkanie...

Skład Zjednoczeni: Maciejewski - Betliński Przemysław (Betliński M. 63'), Kiciński (c), Małachowski, Stawicki Kacper (Kocent 80' ) - Kuligowski, Kozłowski P., Kowalski (Hełminiak P. 85'), Betliński Patryk,Kawczyński - Hełminiak S. (Kozłowski M. 75')

Rezerwa: Gawroński, Domański

Kartki: Kowalski (żółta)