Noteć zatrzymana!!!

• autor: AdminMLKS, 2015-04-27 10:25

We wczorajsze niedzielne popołudnie Zjednoczeni Piotrków Kujawski w ramach dwudziestej drugiej kolejki kujawsko-pomorskiej V ligi gr II. podejmowali na własnym boisku niepokonaną wiosną Noteć Gębice (5 spotkań i 5 zwycięstw). Powrót na własne boisko był bardzo udany ponieważ Zjednoczeni pewnie pokonali przyjezdnych 3:1 (2:1), a na listę strzelców wpisali się dwukrotnie Betliński Patryk oraz Kawczyński Kamil z karnego. Było to drugie zwycięstwo MLKSu na wiosnę, z dorobkiem 31 punktów awansowaliśmy na 7 pozycję w tabeli w której panuje straszny ścisk między miejscami 5 a 14 jest zaledwie 7 punktów różnicy. Do rozegrania zostało jeszcze osiem spotkań najbliższe wyjazdowe z sąsiadem w tabeli Spartą Janowiec Wielkopolski.

Skład Zjednoczeni: Maciejewski - Betliński Przemysław (Betliński M. 55'), Domański, Małachowski, Stawicki (Rybicki 50') - Kawczyński, Kozłowski P. (Kozłowski M. 80'), Kowalski, Betliński Patryk, Kuligowski - Hełminiak S. (Stawicki K. 85')

Rezerwa: Gawroński, Kocent

Kartki: Stawicki Kacper, Maciejewski Eliasz (żółte)