XXVI kolejka - Start Radziejów

• autor: AdminMLKS, 2015-05-23 15:32

Przed nami wydarzenie na które czekało wielu z Nas. Czas na DERBY powiatu radziejowskiego Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Start Radziejów!!!!! Goście zajmują wysokie 3 miejsce w tabeli z dorobkiem 43 punktów i nadal liczą sie w walce o IV ligę. Piotrkowianie natomiast z 34 punktami zajmują  9 miejsce, ale ewentualna wygrana na 99% może dać drużynie utrzymanie w szeregach V ligowców. Obie drużyny w poprzednich kolejkach zanotowały porażki. W pierwszym spotkaniu na jesień Zjednoczeni wygrali na boisku w Radziejowie 0:3. Mecz zaplanowano na niedzielę 24 maja o godzinie 17:00  na boisku w Piotrkowie Kujawskim przy ulicy Kaliskiej. Nie trzeba chyba zbytnio zachęcać do przybycia na mecz, przed nami derby, a wiec musisz tam być!!!!!