Zła seria trwa...

• autor: AdminMLKS, 2015-06-01 22:36

To już trzeci mecz z rzędu bez zdobyczy punktowej! Zjednoczeni Piotrków Kujawski ulegli Mieni Lipno 2:1 (1:0) na ich boisku. Jedyną bramkę dla Piotrkowian zdobył Rybicki Paweł. Mimo optycznej przewagi i kilku dogodnych sytuacji do strzelenia bramki nie udało się pokonać więcej bramkarza gospodarzy, by wywalczyć punkty z meczu wyjazdowego. Spadamy na dziesiąte miejsce w tabeli i na dzień dzisiejszy na trzy kolejki przed końcem nadal nie jesteśmy pewni utrzymania w V lidze. Aktualnie spadają trzy zespoły (Goplania, Kujawy, Lider), przy pesymistycznym wariancie mogą spaść nawet 4 drużyny! Za tydzień arcyważny mecz z Kujawami Markowice.

Skład Zjednoczeni: Lahuta - Betliński Przemysław (Betliński M. 85'), Domański, Małachowski, Stawicki (Kocent 75') - Kwieciński (Mańkowski P. 46'), Kowalski, Betliński Patryk, Kozłowski P. (Kiciński 30'), Kuligowski (c) - Rybicki

Rezerwa: Hełminiak P., Hełminiak S.

Kartki: Betliński Patryk, Kwieciński (żółte)