Utrzymanie!!!

• autor: AdminMLKS, 2015-06-22 20:55

We wczorajsze niedzielne popołudnie Zjednoczeni Piotrków Kujawski podejmowali w ostatniej kolejce sezonu Kujawiaka Kowal. Zwycięstwo zostało wywalczone w drugiej połowie po trafieniach głową Kicińskiego Marcina i Betlińskiego Patryka. Końcowy wynik 2:1 (0:1). Tym samym zajęliśmy 11 miejsce w tabeli z dorobkiem 40 punktów co jest najlepszym wynikiem w historii występów Zjednoczonych w V lidze. Obok wcześniej wywalczonego awansu do IV ligi przez Łokietka jako drugi dołączył Sadownik. Gratulujemy! Z piątej ligi oprócz wcześniej zdegradowanych Goplanii Inowrocław, Kujaw Markowice i Dębu Barcin spadł Lider Włocławek. Awans z A-klas wywalczyły Unia Janikowo oraz Victoria Smólnik, z baraży awansuje lepszy z dwumeczu Dąb Bąkowo - Wzgórze Raciążek (pierwszy mecz 3:1). Sezon 2015/2016 ruszy w weekend 8-9 sierpnia.

Skład Zjednoczeni: Maciejewski - Kuligowski, Kiciński (c), Małachowski, Betliński Przemysław (Kozłowski M. 65') - Rybicki (Betliński M. 80'), Kowalski, Kozłowski P., Betliński Patryk, Zdobych (Hełminiak S. 46') - Kawczyński

Rezerwa: Lahuta, Mańkowski, Hełminiak P.

Kartki: Kowalski, Hełminiak S. (żółte)

autor: ~mexyk 2015-06-22 22:06:24

avatar chlopaki gratuluje utrzymania. na przyszly sezon radze bardziej uszczelnic obrone bo 63 bramki stracone to trzeci najgorszy wynik ligi- trener ma do myslenia.

autor: ~gość 2015-06-25 17:19:23

avatar gdyby sędzia wam nei pomógł wyrzucając 3 z kowala za nic to by był inny mecz :)!!!!!!

autor: ~taki jeden 2015-06-28 01:28:02

avatar co ty masz do oborny..... zawsze mecz w dupe wszystko na obroncow a to ze nie strzelamy 3 setek to niewazne .... wazne ze obrona stracila bramke ..... pozdro dla twojego toku myslenia

autor: ~Gienek WIELKA STOPA:) 2015-06-28 14:20:14

avatar Panowie kiedy mecz ze startem??? lotos lotos lotos:):)