Podsumowanie okresu przygotowawczego.

• autor: AdminMLKS, 2015-08-02 09:57

Zjednoczeni Piotrków Kujawski rozegrali wczoraj swój ostatni mecz sparingowy przed startem nowego sezonu 2015/2016. Wygrana była bardzo okazała, Zjednoczeni pokonali na swoim boisku Unię Choceń 10:0 (8:0), a na listę strzelców wpisali się: Zdobych Adrian x2, Hełminiak Seweryn x2, Kawczyński Kamil x2, Kowalski Patryk x2, Kozłowski Patryk  i Kuligowski Daniel po 1.
    Skład: Maciejewski - Betliński Przemysław (Domański 60'), Kiciński (c), Kawczyński, Stawicki (Jaroński 60') - Zdobych (Lichmański 60'), Kowalski (Deręgowski 60'), Kozłowski P., Hełminiak S (Kowalski P. 75')., Kuligowski (Rybicki 60') - Dzierżawski (testowany zawodnik)

Wcześniej Piotrkowianie rozegrali jeszcze 3 spotkania zakończone porażkami ich opisy i składy w rozwinięciu newsa.

Pierwszy sparing to porażka z IV-ligowymi Orlętami Aleksandrów Kujawski 4:0 (2:0). Zjednoczeni zagrali w następującym składzie:
Maciejewski (Lahuta 46') - Betliński Przemysław (Kuligowski 75'), Kiciński (Kawczyński 75'), Kawczyński (Kwieciński J. 46') Kwieciński B (Królikowski 46'). - Lichmański (Zdobych 46'), Doręda, Deręgowski (Kozłowski P. 46'), Kowalski (Hełminiak S. 46'), Kuligowski (testowany zawodnik) - Kozłowski M. (testowany zawodnik 46')

Kolejny sparing to mecz ze Strażakiem Licheń Stary który przegraliśmy 1:0, a mecz został przerwany już w 8 minucie z powodu silnego załamania pogody. W tym meczu skład wyglądał następująco:
Lahuta - Betliński Przemysław, Kiciński, Kawczyński, Stawicki K. - Dzierżawski, Kozłowski P., Kowalski, Hełminiak S., Zdobych - testowany zawodnik

W trzecim sparingu rozegranym również na wyjeździe tydzień temu ulegliśmy Vitcowi Witkowo 4:3 (1:1) mimo prowadzenia 1:3. Bramki dla MLKSu strzelili: Kuligowski Daniel x2 i Doręda Cezary. A Zjednoczeni zagrali w następującym składzie:
Maciejewski (Lahuta 46') - Betliński Przemysław (Królikowski 70'), Kiciński, Kawczyński, Stawicki (Kwieciński J. 65') - Dzierżawski (Kozłowski M. 60'), Kowalski, Doręda, Hełminiak S. (Deręgowski 70'), Kuligowski - Zdobych

autor: ~BRZYTWA kibic z okolicy 2015-08-02 18:54:54

avatar Szykuje sie sensacyjny powrot do zespolu !Dowiedzialem się od firmy "nie pijesz nie zyjesz" sponsora zawodnika ze zansponsoruja uszycie butow "adios" (rozmiar 48)zeby mogl wznowic kariere. Podobno ptaki boja sie jego powrotu po czesto niszczy im gniazda

autor: ~Gienek 4X 100&TASAK:):) 2015-08-03 14:21:51

avatar Chłopaki pomocy!!!!!! w głowie mam 5 wszy lub wszów:):) PROSZĘ O POMOC:):) STRASZNIE MNIE W GLÓWKE GRYZĄ:):):) Autor tekstu la bomba:):)

autor: ~Króliczek z łysej polany:) 2015-08-04 14:52:58

avatar Przepraszam trenera że nie przyszłem na zbiórke :( ale futerko mi sie grzało......