Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Zootechnik Kołuda Wielka

Aktualności

Zwycięstwo!

• autor: AdminMLKS, 2015-08-16 09:31

Z kompletem punktów wrócili wczoraj Zjednoczeni Piotrków Kujawski z Włocławka pokonując w drugiej kolejce klasy okręgowej gr. II. tamtejszego Lidera Włocławek 1:2 (1:2).  Jako pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze w 12 minucie spotkania za sprawą indywidualnej akcji Michała Łazarskiego. Na wyrównanie musieliśmy czekać do 40 minuty spotkania gdzie w sytuacji sam na sam z bramkarzem Kuligowski Daniel pokonał golkipera gości i mamy 1:1. Zaledwie 3 minuty później kolejna akcja Zjednoczonych zostaje zakończona golem, najpierw dośrodkowanie w pole karne gdzie na 14-15 m bramkarz gospodarzy próbuje piąstkować piłkę przy czym robi to tak niefortunnie, że zderza się z Dzierżawskim Michałem (który zaliczył asystę przy pierwszej bramce) i upada a wypiąstkowaną piłkę na 20 m. przejmuje Hełminiak Seweryn i pewnym strzałem umieszcza piłkę w pustej bramce, mamy 1:2 dla Zjednoczonych do przerwy, a jak się później okazało takim wynikiem zakończyło się całe spotkanie. Po dwóch kolejkach mamy na koncie remis i zwycięstwo 4 punkty i na tą chwilę zajmujemy 5 miejsce w tabeli. Za tydzień mecz na własnym boisku z Kujawiakiem Kowal.

Skład: Maciejewski - Betliński Przemysław (Rybicki 80'), Jaroński, Kawczyński, Stawicki - Zdobych (Kwieciński B. 88'), Kowalski, Kozłowski P., Hełminiak S. (Domański 82'), Kuligowski - Dzierżawski (Kozłowski M. 75')

Rezerwa: Lahuta, Lichmański, Deręgowski

Kartki: Kuligowski, Stawicki, Kozłowski P., Domański (żółte)