III kolejka - Kujawiak Kowal

• autor: AdminMLKS, 2015-08-23 10:03

Przed nami trzecia seria spotkań, a w niej Zjednoczeni Piotrków Kujawski podejmować będą na własnym  boisku Kujawiaka Kowal. W dwóch pierwszych kolejkach Kujawiak zanotował dwie porażki i zajmuje 14 miejsce w tabeli, Zjednoczeni natomiast po remisie z Szubinianką pokonali Lidera i zajmują 6 miejsce z 4 punktami na swoim koncie. Dzisiaj należy pójść za ciosem i powalczyć o kolejne trzy punkty! W spotkaniach tamtego sezonu Kowal wygrał u siebie 4:0, natomiast w Piotrkowie Zjednoczeni wygrali 2:1. Spotkanie zaplanowano na niedzielę 23 sierpnia o godzinie 17:00 na boisku w Piotrkowie Kujawskim przy ulicy Kaliskiej. Mecz poprowadzi trójka sędziowska z Bydgoszczy, jako główny Damian Dorn, a pomagać na liniach mu będą: Dariusz Ignatowski oraz Bartłomiej Pangowski. Zapraszamy wszystkich sympatyków Zjednoczonych na mecz!!!!